404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Блиск аглаонеми
Її батьківщина - Південна Америка. Аглаонема - родичка диффенбахии і тому дещо схожа на неї, відрізняється лише більш вузькими листям, розміри аглаонеми значно менше диффенбахии, а сама рослина має форму куща. Крім того, аглаонеми досить тривало цвітуть і утворюють плоди. Це одне з найбільш підходящих рослин для гідропонних культури.

Якщо вас укусив кліщ
Якщо вас укусив кліщ, не панікуйте. Спробуйте самостійно витягти його. Для цього капніть на кліща рослинною або машинним маслом. Масло закриє дихальця, розташовані у кліща на задній частині тулуба, і він вийде. Якщо кліщ не виходить, накиньте на нього петлю з нитки і обережно розгойдують рухами постарайтеся його витягти.

Чорнозем на вашій ділянці
Для створення 1 см чистого чорнозему природі потрібно не менше двохсот - трьохсот років. Сучасні біотехнології справляються з цим в сто разів швидше. Вермікомпостірованія - переробка органічних відходів. На відміну від традиційного компостування, де перетворення органіки в добриво відбувається в основному під впливом грунтових мікроорганізмів, у вермікомпостірованія беруть участь ще й дощові черв'яки.

Каланхое багатолике
Каланхое (лат. Kalanchoe) - кімнатна рослина сімейства Товстолисті. Батьківщиною його є Південна Азія й Америка. Каланхое - суккулентное рослина, яка вирощують як в якості декоративно-квітучої рослини, так і лікарського. Існує багато різновидів цієї рослини.

Сингоніум - рослина під знаком Діви
Сингоніум завдяки своїй елегантності і красу може вписуватися в будь-який інтер'єр . Його нобичние листя мають довгі черешки і, зближуючись, утворюють суцільний каскад, що закриває пагони. Якщо його стебла не знаходять підходящої опори, то сингониум росте як почвопокровніков або вільно звішує свої пагони вниз як Ампеліо. Але варто тільки його стеблах відчути підходящу вертикальну опору - і пагони сингоніум спрямовуються вгору, як у будь-якого кучерявого рослини.

Пряно-ароматичні рослини (відео)
М'ята, чебрець, меліса і тархун всім відомі своїми лікувальними властивостями. Про труднощі та переваги вирощування в саду цих багаторічних культур розповідає провідний агроном по культурах відкритого грунту Юлія Стражникова в передачі «Сад і город» на телеканалі Заміська життя.

Герой саду - ялівець
Ялівець - дивна рослина. У природі відомі різні його форми - колоновидні (мають висоту кілька метрів), середні (розлогі кущі), почвопокривні (сланкі по землі). Ялівці прикрасять присадибна ділянка тільки в тому випадку, коли їм правильно підібрати інші рослини. Добрими сусідами для них стануть цибулинні і рододендрони. Також прекрасно виглядатимуть композиції з ялівців різних сортів, так як є рослини, які змінюють колір крони в залежності від пори року.

Чинар розлогі тіні
У старовину ботаніки називали платан "східним кленом", тому що листя платана схожі на кленові листки. У Криму та на Україні платан називають явором, як і клен.

Груша покращує настрій
Історія груші губиться в століттях. Катон Старший в трактаті «Про землеробство», написаному більше двох тисяч років тому, давав настанови, як вирощувати грушу. Інший римлянин, Пліній Старший, який жив на два століття пізніше, описав 35 сортів груш. Звідти ж, з старовини, прийшли перші відомості про незвичайну користь цього фрукта.

Захист рослин від вимерзання
Настала осінь, - час, коли варто замислитися про те, як ваші рослини будуть зимувати. Особливо це важливо в тих регіонах, де ранні заморозки і сніг випадає пізно, залишаючи землю голою. У таких умовах ранні морози дуже небезпечні для кореневої системи рослин. Одним із найкращих способів підготовки саду до зими є укладання шару органічної мульчі на клумби.


   2012