404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Обліпиха
     Серед плодових і ягідних рослин, що обробляються в нашій країні, обліпиха привертає особливу увагу. Її плоди містять комплекс біологічно активних речовин: вітамін С (50-150 мг /%), Р-активні речовини (50-100 мг /%), каротин (2,5 мг /%), вітамін К (0,8 - 1 , 2 мг /%), Е (8-16 мг /%).

Цефалофора - ароматна сунична трава
Цефалофора ароматна (Cephalophora aromatica) - Сімейство Айстрові (Asteraceae). Однорічна трав'яниста рослина висотою 45-75 см. Корінь стрижневий, глибоко йде в грунт, сильно розгалужений майже від самого заснування, рослина має вигляд кулястого яскраво-зеленого куща. Листки чергові, цілокраї або розріджено-зубчасті, ланцетні, з невеликим повстяним опушенням і мелкоточечнимі залозками.

Арахіс, або земляний горіх
Арахіс (лат. Arachis ) - родове назва рослин із сімейства Бобові ( Fabaceae ). Арахіс - одне з небагатьох культурних рослин, що володіють  геокарпіей - розвитком плодів у землі. У арахісу, як самоопилітель, перехресне запилення незначно, досягає 1-6% і можливо тільки за рахунок трипсів та інших дрібних комах. Цвітіння починається знизу. У симбіозі з арахісом на оболонці плоду розвивається грибний міцелій, який передається при посіві бобами або частинами боба.

Декоративні рослини горщиків для терасс і патіо
Батьківщиною самшиту є Західна Азія, Північна Америка і Південна Європа. Відноситься до сімейства самшитових. Самшит популярний за те, що його крону легко можна оформити у вигляді всіляких фігур. Самшит цвіте навесні. Його розташовують як на сонячному місці, так і в півтіні. Для грунту найкраще підходить нейтральна або лужна земля.

Висячі сади, або зелений кабінет на балконі.
Для міських жителів балкон - це додаткова можливість насолоджуватися красою і ароматом рослин. Як тільки настають теплі весняні деньки, у тисяч і тисяч городян з'являється бажання створити на своєму балконі щось нове і неповторне. Один з варіантів - використання в'юнких рослин.

Вивчаємо мозаїчні хвороби рослин
Різноманітність вірусних захворювань рослин величезне. Причому діагностувати, яким саме вірусом заражено рослина, дуже складно. Загальну вірусну природу захворювання у рослини можна припустити, якщо на його листі утворюються плями або смужки інший, ніж самі листя, забарвлення. Велику групу вірусних захворювань рослин утворюють мозаїчні хвороби .

Рятуємо рослини від щитівок і ложнощітовок!
Всі щитівки і ложнощитовки завдають величезної шкоди рослинам. Супутні їм ознаки характерні для всіх видів щитівок. На місці присмоктування щитівки на листках з'являються жовті цятки, які ростуть в розмірах у міру висмоктування клітинного соку, потім лист зовсім жовтіє, скручується і відпадає. Рослина призупиняється в рості, гілки оголюються, потім починає всихати весь кущ і рослина гине.

«Білої акації грона запашні ...»
Рід названий на честь Веспазіана Робіна, який вперше привіз цю рослину до Європи з Америки в 1620 році. Походить з Північної Америки, де росте на вологих вапнякових грунтах, від низовин до 1350 м над ур.

Закладаємо грушевий сад, деякі особливості посадки
Від правильної посадки рослин залежать приживлюваність, подальше зростання, терміни вступу в плодоношення, врожайність і довговічність дерева.

Травень. Народний календар.
Греки назвали останній місяць весни на честь богині гір Майї, так як в цей час гори в Греції покриваються зеленню. У римлян Майя - богиня родючості, весняного оновлення землі. Давньоруська назва травня - Ярець , названий так на честь слов'янського бога сонця Ярила.


   2012