404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Скажімо гризунам «ні»
Боротьба з гризунами є актуальною проблемою для будь-якого садівника. Скільки не труїш їх, морішь отрутою, ловиш капканами - а їм все дарма! Зникають на пару місяців, але потім повертаються в тій же кількості і з тим же апетитом.

Ревінь, смачний і корисний
Ревінь не тільки смачний, але і володіє лікувальними властивостями. Китайці здавна застосовують ревінь як і в кулінарії, так і в медицині. Цей продукт до 18 століття ввозили в Росію з Китаю, потім його почали вирощувати аптекарі для своїх цілей, а потім і всі бажаючі бачити ревінь на своєму столі.

Нематода, або рятуйся, хто може!
Нематоди - справжня біда. Вони дуже дрібні і помітити їх досить складно, зате наслідки такої неуважності будуть Вам дорого коштувати. Давайте розберемося, що це за шкідники і як з ними боротися. Нематоди , або Круглі черви , латинське - Nematoda, Nematodes . Тип хробаків (за іншими класифікаціями, нематоди - клас типу круглі черви, до якого належать також брюхореснічние черви).

Вирощуйте сукуленти!
Загальновідомо, що в помірно-вологому кліматі одна рослина кукурудзи витрачає за вегетаційний період 200-250 л води, а доросла рослина капусти вимагає 10 л води на добу. Це добре, коли така кількість води доступно рослині. А якщо її не вистачає? І взагалі, чи замислювалися ви про те, як рослини борються з посухою? Ефемери (злакові, макові, хрестоцвіті) уникають посухи, як би випереджаючи її, - у них дуже стрімкий розвиток.

Оса - заготівельник
У спекотний полудень, здається, поховалися все живе, розморені спекою. Навіть мух, любительок сонця, не видно, затих в траві скрекіт коників, повисли на билинку бабки, не в силах зрушитися з місця. І тільки на піщаному горбочку бігають оси-аммофіли - півтора-двосантиметрові клопотун з чорними грудками і ногами, червоним з синім кінчиком черевцем. Одна копає нірку, інша, осідлавши товсту гусінь, яка раз в 10 більше неї самої, підштовхує видобуток до круглого отвору в землі.

Місячний календар. Жовтень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті. Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи. Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом.

Лохина - гостя з лісу
Іноді лохину називають пьяніка або гонобобель за те, що вона нібито п'янить і жене біль в голову . Але насправді винуватець цих явищ багно, часто росте по сусідству з лохиною. Лохина, Лохина звичайна (лат. Vaccnium uliginsum) - вид листопадних чагарників з роду Вакцініум сімейства Вересові. На території Росії в природі зустрічається один вид дикоростучої голубики, але вона не знайшла широкого розповсюдження в культурі .

Ділимо чагарники і багаторічні квіти
Перші ознаки наближення золотої осені - пожовкле листя в кронах беріз, червоніючі верхівки кленів - говорять про готовність декоративних чагарників, ліан, багаторічних квітів до осіннього поділу. У вересні добре переносять поділ і пересадку гортензії, бузки, мигдаль, кизильники, паркові троянди, жимолость, виноград, актинідія та інші види.

Фузаріоз: зупинимо в'янення рослин
Фузаріоз - розповсюджена та небезпечна грибкова хвороба. Рослини уражуються в будь-якому віці. Гриб знаходиться в грунті і проникає в рослину через грунт і ранки. У молодих рослин захворювання проявляється у вигляді загнивання коренів і кореневої шийки . У цих місцях тканини буріють, стебло стає тоншою, листя жовтіє.

Лаванда-аромат і колір
Лаванда - напівчагарник з дуже потужною кореневою системою. Стволика майже немає: він починає гілкуватися біля самої поверхні землі. Нижні гілки швидко дерев'яніють і втрачають листя. Вони покриті сірувато-бурою корою і сильно гілкуються.


   2012