404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Чи не луком єдиним
Не секрет, що грунтові овочі смачніше і корисніше тепличних, тому так бажані весняні дари з грядки. І перші серед них - багаторічні луки. Звичайно, ми й раніше приділяли їм увагу. Але навряд чи в когось на городі є скільки-небудь повна колекція. Тому ми і вирішили докладно поговорити про багаторічні луках.

Дельфініум, або квітка - легенда
Назва пов'язана з формою квітки. Греки, зокрема Діоскорид, (в 1веке в своєму основному творі »Про лікарські засоби» описав всі відомі медикаменти рослинного, тваринного і мінерального походження) порівнювали бутони з головою дельфінів (delphinos).

Різнобарвні синюхи
Синюха захоплює і чіпає мене нескінченно. Зазвичай її сині та білі мітелки півтора місяця притягують до себе погляд. А ще я завжди вловлюю в саду її дивовижний запах - тонкий, ніжний, вишуканий, чимось нагадує жасмин. Моя улюблена синюха блакитна (Роlemonium caeruleum) - з одного сімейства (сінюхових) з флоксами, хоча рослини і не схожі один на одного.

Їжак - лицар в колючках
Його дуже люблять діти і садівники. Якщо вам пощастило і їжачок вибрав вашу ділянку для чергового місця проживання, створіть йому необхідні умови. Він стане в нагоді в господарстві, наприклад, їжак зовсім не церемониться з равликами.

Рослини, які нам допомагають вдома
Вже протягом багатьох років на сторінках преси миготить твердження, ніби деякі рослини фільтрують містяться в повітрі шкідливі речовини , навіть перетворюють їх у нешкідливі, та ніби живуть у грунті мікроорганізми розщеплюють ті отрути, що вбирають в себе листя і пропускають через коріння.

Чемпіони зростання
У кожного з нас зі словом «злаки» асоціюються пшениця, жито, ячмінь та інші хлібні культури. Навряд чи багатьом відомо, що одне з сімейства цих низькорослих, приземкуватих рослин являє собою п'ятдесятиметровій дерево з могутнім струнким стовбуром в один, а то і в два обхвати.

Друге народження
У багатій колекції вічнозелених хвойних рослин наших ботанічних садів нещодавно з'явився новосел. На відміну від інших хвойних нове дерево, як і модрина, скидає на зиму хвою і навіть дрібні гілочки. Зараз стрункі деревця досягли, наприклад, в ботанічному саду Київського університету майже семиметрової висоти. Метасеквойя дуже зацікавила вчених усього світу.

Агрус і його цілющі властивості
Агрус, АГРЕСТ .

Хохоба - замінник кашалотів
Сіммондс китайська (Simmondsia chinensis) - це багаторічний вічнозелений чагарник, висота якого складає від 1 до 2 метрів. Зростає цей чагарник в районах Північної Америки, Арізони, Мексики, де відомий під назвою хохоба. Давно відомий як джерело багатьох корисних речовин, в першу чергу, біологічно активних. Використовується він і як декоративна рослина, особливо на південному заході США, де також відомий під назвою хохоба.

«Ягода - малина нас до себе манила ...»
Латинська назва малини ( Rubus idaeus)  утворено від слів «рубер» (червоний) і «Ідеос» - найменування гірського масиву на острові Крит-Іда, місце зростання чагарника. Дика малина стала родоначальницею багатьох культурних сортів.


   2012