404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Особливості грунту, які потрібно враховувати в землеробстві
Висловлюючись по-науковому, грунт - це жива структура, що залежить від навколишнього середовища. Утворилася грунт під дією фізичних, хімічних і кліматичних змін, які спричинили за собою зміну верхнього шару землі, що стикається з нижнім шаром атмосфери. У формуванні грунту так само беруть участь і самі різні живі організми.

Наша Рябінушка
Чимало пісень складено про дерева нашої Батьківщини, але навряд чи є у нас ще таке «пісенне» дерево, як російська Рябінушка, як її називають в народі. Ботаніки буденно охрестили її горобиною звичайної. Втім, може бути, так треба було вчинити, щоб цю звичайну для нашої країни горобину, яка поширена по всій лісовій і лісостеповій зоні європейської частини Росії, легше було відрізнити від тридцяти трьох інших її видів, теж ростуть у наших лісах.

Самі вітамінні рослини-рекордсмени
Серед плодових і ягідних культур самим високим вмістом вітаміну С відрізняються плоди актинідії коломікта - від 930 до 1430 мг% (мг% = мг/100 'г продукту).

Рослинні масла
До так званих столовим рослинним маслам ставляться: соняшникова олія, оливкова (прованське), соєва олія, лляне, макове, букове, свиріпова, горіхове, гірчичне, кунжутне, арахісове масло (з Arachis hypogea).

Сонечко в саду
Чарівний яскравий кореопсіс здатний радувати цвітінням весь сезон - з кінця весни до початку осені. У нього безліч дивно соковитих по тону квіток.

Смородина - відводками
Колись в мого батька були значні посадки смородини. Про морозильних камерах тоді ще не знали, тому, в основному, ми готували з неї варення. А що може бути смачніше, ніж білий хліб зі смородиновим варенням і стакан молока! Але батьків не стало, сад заріс акацією і бузиною. Нещодавно я вийшов на пенсію і вирішив переїхати в будинок батьків.

І декоративний, і корисний
Багатьом відомий глід як декоративне, екзотична рослина, прикраса садів, парків, скверів у самих різних кліматичних зонах країни. Правильно сформована, швидкозростаюча, оригінальна «жива», довговічна (глід живе 200 і навіть 300 років) огорожа чудово замінює огорожі з паркану, бетону та ін Ми ж рекомендуємо використовувати для присадибних насаджень один з 50 його видів, які ростуть у нашій країні, - глід криваво-червоний з сімейства розоцвітих.

Яблунь стрункі колони
Вперше колонновідние яблуні були виявлені в Америці близько 30 років тому. Це природна мутація. Але з тих пір роботу з ними ведуть селекціонери в багатьох країнах, тому що колонновідние яблуні - тобто без бічних гілок - дуже зручні. Є сорти з бічними гілками. Але якщо Ви хочете тільки один ствол - їх потрібно видаляти. Інакше вони будуть схожі на пірамідальна тополя.

Снежноягодник невибагливий
Цей невисокий, витончений чагарник з рясними, великими плодами білого кольору, які повністю закривають весь кущ, використовують для прикраси присадибних ділянок.

Вишневий сезон
Останнім часом вчені приділяють особливу увагу цілющим властивостям вишні (cerasus hill). Зокрема, нещодавні висновки дослідників Мічиганського і Арізонського університетів (США) підтвердили потужні протизапальні властивості вишні - як її плодів, так і відварів з листя, черешків, якими оздоровлюється серцево-судинна система і органи.


   2012