404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Січень. Народний календар
Зиму підрозділяють на подсезони: Первозімье - 25 днів - з 27 листопада; Корінна зима - 55 днів - з 22 грудня; Перелом зими - 31 день - з 15 лютого.

Необхідний елемент вашого квітника
Почвопокривні рослини вдало заповнюють порожнечі між високими багатолітниками і чагарниками. Найкрасивіші і цінні серед них - ті, що утворюють рівні мальовничі подушки, щільно прикривають землю, не дають вкоренитися прилітають насінню бур'янів, не вимагають особливого догляду, декоративні від снігу до снігу.

Королевич серед ліан
Клематис не дарма є царем ліан. Клематис відноситься до сімейства Лютикова. Російська назва цієї квітки "ломонос", таку назву виникло, найімовірніше, від поганого запаху зіпсованих коренів. Набувати клематис бажано із закритою кореневою системою в контейнері, так як до моменту посадки може пройти багато часу.

Обережно! Небезпечно для тварин!
Рослини, небезпечні для людини, можуть виявитися шкідливими і для домашніх тварин. Це стосується кішок, собак, пташок, морських свинок, кроликів, хом'яків, - тобто всіх, кому дозволено пересуватися по квартирі. Якщо кішкам не дозволяється кожен день гуляти на вулиці, де вони можуть задовольнити потребу в поїданні трави, то вони починають обгризати рослини , в тому числі й отруйні .

Флокси
Флокси відносяться до сімейства сінюхових. Батьківщина їх (за винятком флокса сибірського) США і Канада. У роді флоксів налічується близько 50 видів, з яких тільки один вид - флокс Друммонда є однорічним рослиною, всі інші види - багаторічні. Родоначальник більшості садових гібридних сортів - флокс волотисте . У дикому вигляді він виростає на галявинах вологих лісів, у низинах, розташованих уздовж річкових долин в штатах Віргінія, Пенсільванія, Нью-Йорк, Канзас і ін Це високорослий кущ з прямостоячих гладких стебел, висотою від 60 до 180 см, закінчуються великим волотисте суцвіття.

Рослина - німфа
На круті схили Дніпра - Славутича милуватися квітучим садом бузку приходять тисячі людей, не тільки кияни, а й гості з Москви, Ленінграда, далекому Сибіру і навіть з-за кордону.

Рододендрон
Декоративний вічнозелений, напіввічнозелені або листопадний чагарничок, рідше - невисоке дерево. Рід налічує близько 1300 видів. Розмножують рододендрони насінням і вегетативно (живцями, поділом куща, відводками та щепленням). Найбільш прийнятний метод розмноження - насінням. Насіння для рівномірного посіву змішують з дрібним піском і висівають в пікірувальні ящики, горщики або плошки на поверхню субстрату.

Борщівник - обережно, можна обпектися!
Борщівник - широко і різнобічно відомі рослини, злісні бур'яни. В останні десятиліття борщівник згадуються лише тільки як шкідники. Давайте розберемося, як боротися з цим бур'яном. Борщівник , латинське- Heraclum. Рід рослин родини Зонтичні, що нараховує приблизно 60-70 видів, поширених в помірному поясі Східної півкулі (один вид - в Північній Америці).

Як правильно вирощувати ялина
Латинська назва їли походить від давньоримського слова «pix»-смола. Як тисячоліття назад, так і зараз ці вічнозелені красуні, які живуть до 300 років, улюблені садівниками.

Хвороби плодів та ягід при зберіганні
Що таке паразитарні та фізіологічні хвороби? Усі хвороби плодів і ягід можна поділити на паразитарні та фізіологічні. Перші відомі під словом «гнилі», утворюються в результаті діяльності різних грибів, другі - результат порушень життєвих функцій організму: побуріння шкірочки або м'якоті яблука, скловидність.


   2012