404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Дзвіночок і його види
У даній статті я опишу вам деякі види дзвоника. В цьому роді налічується більше 250 видів. Дзвоник зустрічається переважно на території північної півкулі Землі. Окремі види зустрічаються в гірських районах Європи і Середземномор'я.

Тля — гроза садов и огородов
Очень часто на дачных участках тля повреждает многие деревья и кусты. Тем самым нанося непоправимый ущерб садоводам. Это мелкое насекомое наносит вред не только садовым растением, но и комнатным. Увидеть ее можно даже невооруженным глазом.

Анемона - дочка вітрів
Анемони, або Анемона (Anemone) мають безліч видів ; в садах квітникарі вирощують як дикорослі, так і культурні анемони. У культурі популярні три декоративних виду анемона: вітрогонка корончатая (A. coronaria), анемона ніжна (A. blanda), анемона японська (A.

Вирощування гортензій в саду
Гортензія користується заслуженою любов'ю серед садівників завдяки красі й достатку витончених квіток різного забарвлення. Гортензія дуже красиво виглядає як в одиночній посадці, так і в групах з іншими досить низькорослими, а також з сильно контрастними за забарвленням квіток чагарниками та квітами.

Грунти і їх придатність для садових культур
Чому треба знати типи грунтів і їх придатність для насаджень в саду? Знати, до якого типу відноситься грунт садової ділянки, треба, щоб швидше і з мінімальними витратами освоїти його і зробити придатним для вирощування садових культур. Придатність ділянки під сад в значній мірі залежить від типу грунту, рельєфу, рівня грунтових вод, грунтової родючості та ін Що розуміти під родючістю грунту?

Вивчаємо мозаїчні хвороби рослин
Різноманітність вірусних захворювань рослин величезне. Причому діагностувати, яким саме вірусом заражено рослина, дуже складно. Загальну вірусну природу захворювання у рослини можна припустити, якщо на його листі утворюються плями або смужки інший, ніж самі листя, забарвлення. Велику групу вірусних захворювань рослин утворюють мозаїчні хвороби .

Яблунь стрункі колони
Вперше колонновідние яблуні були виявлені в Америці близько 30 років тому. Це природна мутація. Але з тих пір роботу з ними ведуть селекціонери в багатьох країнах, тому що колонновідние яблуні - тобто без бічних гілок - дуже зручні. Є сорти з бічними гілками. Але якщо Ви хочете тільки один ствол - їх потрібно видаляти. Інакше вони будуть схожі на пірамідальна тополя.

«Перунова палиця» - горобина
Останній місяць літа незмінно радує нас рясним урожаєм. Але перш яблук, груш, слив подарує свої стиглі вогненно-червоні плоди кучерява горобина. От тільки біда - ягоди гіркі, щоб їх спробувати, треба дочекатися морозів.

«Я запитав у ясена ...»
Давньогрецькі боги вважали, що деревина ясена може бути цілком відповідним матеріалом для створення людини. А в поемі Гесіода «Праці і дні» розповідається, що Зевс створив людей з древка списи, яке, як відомо, давньогрецькі зброярі вирізали з деревини ясена.

Деревовидні півонії
У Китаї їх називають квітами імператорів і вважають втіленням краси. А в Японії ця рослина визнано квіткою благополуччя і процвітання, З цим неможливо сперечатися. У всіх країнах ці витривалі диво-квіти викликають великий інтерес. Деревоподібна півонія відрізняється від трав'янистого тим, що є чагарником.


   2012