404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Примула - золотий ключик
Примули називають також первоцвітом, оскільки з'являються вони навесні в числі перших квітів. В народі їх називають ще «баранчики» - молоді листочки, хвилясті і опушені, схожі на спинки ягнят; «ключиками» - квітки зібрані в суцвіття, що нагадують зв'язку ключів.

Арахіс, або земляний горіх
Арахіс (лат. Arachis ) - родова назва рослин із сімейства Бобові ( Fabaceae ). Арахіс - один з небагатьох культурних рослин, які мають  геокарпіей - розвитком плодів у землі. У арахісу, як самоопилітель, перехресне запилення незначно, досягає 1-6% і можливе тільки за рахунок трипсів та інших дрібних комах. Цвітіння починається знизу. У симбіозі з арахісом на оболонці плоду розвивається грибний міцелій, який передається при посіві бобами або частинами боба.

Як удобрювати рослини - кімнатні та садові
Основними условіемі, необхідними для нормального росту і розвитку рослин, є світло, повітря, вода і містяться в грунті живильні речовини Якщо рослина відчуває нестачу хоча б в одному з цих елементів, його життя наражається на серйозну небезпеку.

Нотокактус - всього лише Пародія
Нотокактус (Notocactus, сем. Кактусові) - суккулентное рослина родом з пустель Південної Америки. У місцях природного проживання нотокактус найчастіше ростуть на скелястих обривах і осипи. Це досить популярний рід кактусів в кімнатній культурі. Зовнішній вигляд їх різноманітний, стебла нотокактус ребристі, бувають кулястої або циліндричної форми, колючки (листя) розташовуються групами на добре виражених ареолах і мають жовту, білу або коричневу забарвлення.

Місячний календар. Серпень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведені лише приблизні рекомендовані і Нерекомендовані роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячні календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Особливості грунту, які потрібно враховувати в землеробстві
Висловлюючись по-науковому, грунт - це жива структура, що залежить від навколишнього середовища. Утворилася грунт під дією фізичних, хімічних і кліматичних змін, які спричинили за собою зміну верхнього шару землі, що стикається з нижнім шаром атмосфери. У формуванні грунту так само беруть участь і самі різні живі організми.

А черемха червона
Мова йде про черемшині віргінської, декоративної культурі, яку з задоволенням вирощують на ділянках за її красу. Іноді її так і називають - черемха червона. Завезли їх із Північної Америки. Найчастіше зустрічається у вигляді великого багатостовбурного куща до 5 м у висоту, рідше - невеликого деревця.

Подарунок усім користувачам «ботанічку»
Шановні друзі! Дозвольте поділитися з вами дуже приємною новиною: наше співтовариство «Ботанічка.ru» є тепер партнером інтернет-магазину «ДомСадок». Наше партнерство обумовлено прагненням зробити життя користувачів Співтовариства про світ рослин для любителів і професіоналів «Ботанічка.ru» більш комфортною, коли вони, заходячи в магазин, можуть не тільки без проблем вибрати потрібні для себе товари, необхідні для діяльності в саду, на городі або для вирощування кімнатних рослин за вельми привабливою ціною, але й висловити свої побажання щодо розширення асортименту товарів, пропонованих інтернет-магазином «ДомСадок».

Схожі, але все ж таки різні
Ірга і чорна горобина відносяться до одного сімейства - розоцвітих. Об'єднує ці кущі і те що в їх ягодах міститься величезна кількість вітаміну Р, що робить їх незамінними для людей похилого віку та схильних до захворювань кровоносної системи, оскільки володіють здатністю добре зміцнювати стінки судин, запобігаючи таким чином інфаркт.

Колорадський жук - картопляний ворог № 1
Порівняно недавно, років 50 тому колорадського жука не було в нашій фауні. А менш, ніж 100 років тому його не було і в фауні європейської (Палеарктічеськой). « Історію з географією »колорадського жука для зручності можна зобразити у вигляді списку: 1824 Американський ентомолог Томас Сей вперше описав новий для науки вид комахи, згодом отримав назву Leptinotarsa ?


   2012