404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Чому побуріла хвоя?
Уточнення. У статті автор помилково вживає термін «хвойники» по відношенню до хвойних рослин. Хотілося б роз'яснити ці поняття. Хвойник , або ефедра (лат. phedra) - рід чагарників класу Гнетоподібні, єдиний рід свого сімейства хвойникових, або Ефедровие (Ephedraceae) і свого порядку хвойникових, або Ефедровие (Ephedrales). Хвойні (лат. Pinphyta або Conferae) - один з 13-14 відділів царства рослин, до якого відносяться судинні рослини, насіння яких розвиваються в шишках.

Звіробій
Звіробій можна зустріти на лісових галявинах, уздовж доріг. Росте звіробій звичайний або звичайний і на сухих луках. Цвіте все літо - до вересня. Жовті пелюстки суцвіття (у деяких видів з чорними плямами) виділяють ніжний приємний запах. Використовують також звіробійне масло для компресів при лікуванні ран, опіків, виразок.

Астра однорічна - осіння зірка
Назва походить від грецьких слів 'callinos' - прекрасний і 'stephos' - вінок, суцвіття за будовою нагадують вінок. Астра - в перекладі з грецького означає «зірка». Давня легенда говорить про те, що астра виросла з пилинки, яка впала з зірки. Вже в Стародавній Греції люди були знайомі з сузір'ям Діви, яке асоціювалося з богинею любові Афродітою.

Пастернак
Пастернак посівний (лат. Pastinaca sativa) - дворічна рослина з сімейства селерових, з товстим коренем, ребристим стеблом і пір'ястими листям. Цвіте дрібними жовтими квітами. Рослина культивується в багатьох країнах, однак його батьківщиною вважається Центральна Європа, а також Алтайський край і південь Уралу, де можна виявити пастернак в дикому вигляді.

Мелотрія, або самі дрібні огірки
Мелотрія шорстка, або африканський огірок ( Melothria scabra ) - дуже декоративна ліана: її яскрава зелень і маленькі їстівні плоди радують око до самої осені. До того ж завдяки сильному росту вона забиває на ділянці всілякі бур'яни (тільки необхідно поставити опору). Насіння мелотріі дуже дрібні, тому висівають їх у середньосуглинисті грунті на глибині приблизно 1-2 см, як звичайні огірки.

Як правильно вирощувати ялина
Латинська назва їли походить від давньоримського слова «pix»-смола. Як тисячоліття назад, так і зараз ці вічнозелені красуні, які живуть до 300 років, улюблені садівниками.

Кожному овочу свій промінь
Без світла неможливі фотосинтез і нормальний розвиток рослин. Взимку світла мало і якість його зовсім не таке, як влітку. Тому, щоб ваші зелені вихованці розвивалися нормально, вчасно цвіли і давали хороший урожай, в зимовій теплиці, лоджії або кімнаті доведеться забезпечити досвечіваніе.

Висить груша - можна з'їсти!
У давнину китайці складали про груші вірші, поети Кашеміру наділяли її людськими почуттями і пристрастями. А Гомер назвав її їжею богів. У Європі довгий час були впевнені, що груші не можна їсти сирими. В одному з середньовічних трактів стверджувалося: «Протиотрута - варені груші, сирі - отрута. Тягар шлунку - сирі, варені - тягар знімають ».

Травень. Народний календар.
Греки назвали останній місяць весни на честь богині гір Майї, так як в цей час гори в Греції покриваються зеленню. У римлян Майя - богиня родючості, весняного оновлення землі. Давньоруська назва травня - Ярець , названий так на честь слов'янського бога сонця Ярила.

Одна з роду
Саме так сказав би про Керрі ботанік, оскільки в цьому роді числиться один-єдиний вид - Керрі японська (Kerria japonica). Дивно, чому Керрі рідкісна в наших садах. Вона досить симпатична завдяки вишуканій графичности пагонів і листя і пронизливої ??«курчачі» жовтизні квіток. Багате цвіте близько місяця, починаючи з останніх днів травня, а в кінці літа зацвітає повторно, правда цього разу необільние.


   2012