404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Чорниця - турбота про ваш зір
Існує легенда про чорницю. «Давним-давно це було. В дрімучих, непрохідних лісах, по сусідству з людьми жили гноми. Дізнавшись про незчисленні їх багатства, люди стали усюди перекопувати, рити землю, шукаючи скарби. Пішли гноми з рідних місць. Бідний народець день і ніч бродив по темному, непривітне лісі в пошуках хоч якогось захисту.

Вискочка - квітка зефіру
Чи знаєте ви, що таке зефір? Солодощі? Не вгадали. Зефір - це назва західного вітру. Назва рослини походить від слів «zephyr» - вітер західний, і «anthos» - квітка. Пояснюється вона тим, що на батьківщині в США він росте й цвіте, коли дмуть західні вітри і починається сезон дощів. Тому місцеві аборигени називають зефірантес квіткою дощу. Найчастіше вирощують такі види.

Адениума - троянда пустель
Рід налічує кілька видів деревоподібних або чагарникових сукулентів. Народна назва адениума - «троянда пустелі». Вони привертають нашу увагу своїми величезними олійно-оливковими листям, зрідка варіегатной, своїми великими квітами різних відтінків від білого до червоного, а також з відливом фіолетового на білому фоні і з різним орнаментом на них від цільного кольору і облямівки до строкатих забарвлень .

Подокарпус - родич ялинки
Ногоплідники (Podocarpus, сем. Ногоплодніковие) - вічнозелене медленнорастущее хвойна рослина. Являє собою дерево або чагарник висотою 0,5 - 2 м. На батьківщині, в тропіках і субтропіках Південної півкулі Землі, ногоплідники досягає 9 - 12 м у висоту.

Місячний календар. Квітень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячні календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Символ достатку - ялівець
Життя в лісі зовсім завмирає в короткі грудневі дні. Снігом заметені стежки, і кущі ялівцю сховалися сніговою ковдрою з головою.

Як вирощувати малину
Плоди малини містять безліч корисних речовин, мікроелементів. Цілющі властивості малини садової анітрохи не менше, ніж лісовий. Свіжозібрані або сухі плоди, а також варення з ягід малини застосовуються як жарознижувальний, потогінний ліки при простудних захворюваннях.

Рододендрон
Декоративний вічнозелений, напіввічнозелені або листопадний чагарничок, рідше - невисоке дерево. Рід налічує близько 1300 видів. Розмножують рододендрони насінням і вегетативно (живцями, поділом куща, відводками та щепленням). Найбільш прийнятний метод розмноження - насінням. Насіння для рівномірного посіву змішують з дрібним піском і висівають в пікірувальні ящики, горщики або плошки на поверхню субстрату.

Догляд за садом восени
Вересень У вересні після збирання врожаю знімають і спалюють ловильні пояси або, знищивши в них шкідників (проварюють), зберігають для використання в наступному році.

Чому побуріла хвоя?
Уточнення. У статті автор помилково вживає термін «хвойники» по відношенню до хвойних рослин. Хотілося б роз'яснити ці поняття. Хвойник , або ефедра (лат. phedra) - рід чагарників класу Гнетоподібні, єдиний рід свого сімейства хвойникових, або Ефедровие (Ephedraceae) і свого порядку хвойникових, або Ефедровие (Ephedrales). Хвойні (лат. Pinphyta або Conferae) - один з 13-14 відділів царства рослин, до якого відносяться судинні рослини, насіння яких розвиваються в шишках.


   2012