404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Багатоликий агрус
Коли говорять про переваги агрусу, в числі інших обов'язково згадують про його високу стабільної врожайності.

Місячний календар. Травень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведені лише приблизні рекомендовані і Нерекомендовані роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячний календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Бакопа - унікальне кімнатна рослина
Вирощування кімнатних рослин - захопливе заняття. Зелені насадження не тільки допомагають створити красу, затишок і приємну атмосферу в будинку, але і піднімуть настрій.

Операція «Кріт»
Присутність крота в городі чи в саду має двояке значення. Багато схильні думати про те, що вони приносить користь, однак, незважаючи на це, кроти, безумовно, є шкідниками , вони здатні погубити рослини, а потворні горбики землі псують вид саду.

Ангурі: їстівна краса
З року в рік вирощуючи звичайні городні овочі - томати, перці, огірки - мені схотілося виростити що-небудь новеньке, цікаве, на подив собі й сусідам.

Боремося з трипсами!
Трипс - один з найпоширеніших шкідників декоративних і сільськогосподарських культур. Мабуть, не вдасться назвати ні однієї рослини, на якому б не харчувалися ті чи інші види цих комах. В умовах великих тепличних господарств трипса знищити практично неможливо.

Біла гниль - всюдисуща напасти
Збудник хвороби - гриб c, що має широку спеціалізацію. Він може вражати багато видів рослин. Поширення У Росії та інших країнах СНД S. sclerotiorum зустрічається повсюдно.

«Білої акації грона запашні ...»
Рід названий на честь Веспазіана Робіна, який вперше привіз цю рослину до Європи з Америки в 1620 році. Походить з Північної Америки, де росте на вологих вапнякових грунтах, від низовин до 1350 м над ур.

Борошниста роса або біла напасти
На жаль, багатьом садівникам хороша відома ця хвороба рослин. Вона зустрічається не тільки на садових деревах і чагарниках, але і на овочевих культурах (огірках, кабачки, патисони), а також на багатьох кольорах. Спробуємо знайти способи боротьби з цією хворобою. Короткий огляд Борошниста роса - Erysiphaceae Як виглядає: борошнисту росу можна дізнатися за сірувато-білому нальоту або по характерних темно-коричневим кулькам на поверхні листя і молодих стебел.

Хто такі ногохвостікі
Цих комах називають також вілохвосткі або подури. У деяких видів у нижній частині живота є спеціальна скакальні вилка (звідки і назва вілохвосткі). Ногохвостки харчуються, головним чином, погнилі рослинними залишками і мікроорганізмами. Однак, іноді заміряються також і на ніжні частини рослин.


   2012