404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощуємо червону і білу смородину
Батьківщиною червоної і білої смородини є Європа і Сибір, тому так привільно вона відчуває себе в наших садах. Ми часто читаємо хвалебні гімни, складені на честь чорної смородини.

Красою і користю милий для господаря кизил
Кизил в перекладі з тюркських мов означає «червоний». Довгасті плоди кизилу відрізняються не тільки особливим запахом і приємним, хоча часом і різкувато кислинкою, але і неповторним яскравим відчайдушно-червоним кольором (лише іноді він буває жовтим). Дубильні речовини, що містяться в кизил, надають йому терпкий смак, який далеко не всім подобається.

Лісовий оксамит
Пам'ятайте розповіді невтомного мандрівника Володимира Клавдійович Арсеньєва про величних і суворих хащах Уссурійського краю? Казково багаті, вони й тепер вражають дослідників. Тут росте безліч рідкісних порід дерев, чагарників, ліан, які не побачиш у природних лісах якого іншого географічного району світу. Монгольський дуб і китайський лимонник, маньчжурський горіх і уссурійська груша, магнолія і аралія.

Фіалка - квітка імператриці Жозефіни і емблема Наполеоніда.
Глава з книги чудового біолога і педагога Миколи Федоровича Золотницького (1851-1920), «Квіти в легендах і переказах». Перше видання цієї книги було в 1913 році (Після цього книга неодноразово перевидавалася).

Фуксія - соковиті фарби літа
Фуксії - шикарні квітучі рослини. Останнім часом фуксії користуються великою популярністю не тільки в Європі і в Америці, але і в Росії. Потрібно зовсім небагато зусиль по їх вирощуванню - і численні пишні квітки фуксій з красивими «спідничками» будуть радувати вас яскравими фарбами все літо безперервно! Перші згадки про Фукс зафіксовано близько 300 років тому, і з тих пір селекціонери вивели більше тисячі сортів цих красунь.

Стоять сади вишневі
Кому не доводилося милуватися на квітучі вишневі сади, а після зривати з гілок тугі, соковиті ягоди? Перші кислі сорти вишень були завезені в Європу з Малої Азії, а солодкі - з Персії. Вирощуванням вишень займалися ще в Стародавній Греції. Поступово вишня поширилася по всій Європі. У стародавніх слов'ян був навіть бог на ім'я «Кірніс», який сприяв плодоношення вишневих дерев.

Мигдаль - марципанові чудо
Мигдаль - життєздатні рослина, може переносити 25 градусні морози. Мигдаль - одне з найбільш посухостійких культурних рослин.

Друге народження
У багатій колекції вічнозелених хвойних рослин наших ботанічних садів нещодавно з'явився новосел. На відміну від інших хвойних нове дерево, як і модрина, скидає на зиму хвою і навіть дрібні гілочки. Зараз стрункі деревця досягли, наприклад, в ботанічному саду Київського університету майже семиметрової висоти. Метасеквойя дуже зацікавила вчених усього світу.

Сорти яблунь
У міфах і легендах різних країн і народів яблуко володіє різнобічним символічним значенням. У християнській традиції з яблуні починається історія людства - адже, за біблійною легендою, саме вона була тим райським Древом Пізнання добра і зла, плоди якого на свою біду вкусили наші прабатьки, піддавшись спокусі лукавого Змія.

Майже хамелеон
Кому доводилося рубати вільху, той бачив, як, пройшовши темно-сіру гладку кору, лезо сокири оголює її червонувато-оранжевий луб, який тут же змінює забарвлення на буро-коричневу, а потім і на темно-фіолетову.


   2012