404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Настурція: хороша і для саду, і для салату
Всі квітникарі знайомі з цим красивим рослиною. Називається воно красоля. Крім цього дуже поширеного назви має й інші - кольоровий салат, капуцин, іспанська крес. Привезено ця рослина в Європу з Південної Америки. У наших широтах красоля виростає як однолітник.

Проліска - первоцвіт
Настання весни по справжньому відчувається зі збільшенням кількості та тривалості сонячних днів, по співу птахів, набухання бруньок на деревах і чагарниках. Першими на зустріч сонцю розпускаються бруньки верби, за ними, на відталих відкритих ділянках грунту, з'являються первоцвіти. Одні з них, проліски - маленькі блакитні квіти на тонких стеблах з лінійними листками (за формою нагадують листя всіх цибулинних) тільки в зменшених розмірах.

Посадка на швидку руку
Не секрет, що багато хто купує фіалки спонтанно, скажімо, побачать квітка на виставці, ринку, у знайомих, в магазині і спалахують бажанням мати його у себе вдома. І відразу виникає питання: в яку землю саджати рослину або держак? Більшість літературних джерел радять складати грунтосуміш самим. На жаль, така можливість є не завжди і не у всіх. Як же бути, якщо фіалка, дитинко або листової держак вимагають термінової посадки або пересадки, а часу або можливості власноруч приготувати субстрат ні?

Перунове дерево
У порівнянні з велетнем дубом, що росте в селі Верхня Хортиця, що поблизу Запоріжжя, звичайні дерева виглядають карликами. Здається, дуже тісно п'ятнадцяти його стовбурах (кожен з них - велике дерево), що розташувалися по колу на товстому присадкуваті штамбі. Немов ручка величезної парасольки, підтримує він цими стволами-деревами густу, величаву крону.

Бактеріоз - заходи боротьби
Збудники - бактерії Pseudornonas, Erwinia . Бактеріальні хвороби рослин - хвороби, що викликаються бактеріями. Завдають великої шкоди багатьом видам рослин. Ураження можуть бути загальними, що викликають загибель всього рослини або окремих його частин, проявлятися на коренях (кореневі гнилі), в судинній системі (судинні хвороби); місцевими, які обмежуються захворюванням окремих частин або органів рослини, а також виявлятися на паренхімних тканинах (паренхіматозні хвороби - гнилі, плямистості, опіки); можуть носити змішаний характер.

Як вирощувати малину
Плоди малини містять безліч корисних речовин, мікроелементів. Цілющі властивості малини садової анітрохи не менше, ніж лісовий. Свіжозібрані або сухі плоди, а також варення з ягід малини застосовуються як жарознижувальний, потогінний ліки при простудних захворюваннях.

Кизильник - друг айви
Назва походить від грецького 'cotonea' - айва, 'aster' - має вигляд, за подібністю з листям айви і одного з видів кизильника.

Дивовижне дерево - туя
Якщо вам потрібно вибрати рослину для живої огорожі, куточка відпочинку або прикрасити ганок, терасу - зупиніться на туї, особливо коли на ділянці заболочені і торф'янисті грунти, малопридатні для більшості плодових і ягідних культур. У всьому світі туя високо цінується за декоративність. Ця хвойна вічнозелена порода красива і взимку, і влітку.

Фітопатогенні Мікоплазми - збудники хвороб рослин
Мікоплазми давно відомі як збудників хвороб людини і тварин. Мікоплазми (фітоплазми) - збудники хвороб рослин відкриті лише у 1967 р. Їх виявили японські вчені за допомогою електронного мікроскопа під флоеме рослин шовковиці, уражених карликовістю. Ці мікоплазмоподобние організми ( МПО ) виявилися фітопатогенними. Було встановлено що вони передаються від рослини до рослини цикадки , листоблошки (ксіллідамі) і берізкою і викликають хвороби, подібні «відьмині мітли» і жовтяниця.

Потовщення стовбура: хвороба чи благо?
Нерідко в нижній частині стовбурів з'являються помітні потовщення. Одні стверджують, що це показник гарного стану дерева, інші вважають їх небезпечним ознакою. А як же насправді?


   2012