404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ромашка або не ромашка? Частина 2
Ромашка або не ромашка? Частина 1 Ромашка або не ромашка? Частина 2 У побуті ромашкою зазвичай називають ромен. Латинська назва ромену - Leucanthemum - походить від грецьких слів leukos - «білий» і anthemon - «квітка» (за забарвленням крайових білих язичкових квіток у суцвітті).

Слива. Вирощування із зелених живців
Кілька разів приймалася вирощувати сливу, але отримати урожай не вдавалося. Збирала якусь дещицю, а в основному вона, не дозрілому, спадала на землю, та й плід був червивий. Зберемо, бувало, цілий таз слив із землі і викинемо в яму. Тільки з роками набралася досвіду і зрозуміла, що їй, як і іншим рослинам необхідний індивідуальний догляд.

Світловий режим для кімнатних рослин
Правильний світловий режим - це не просто необхідний для рослини рівень освітленості. Це поняття включає в себе ще два моменти, від яких залежить життя рослини. Довжина світлового дня приблизно однакова для всіх видів рослин - для активного зростання необхідні 12-16 годин на день природного або досить яскравого штучного освітлення.

Готуємося до серпня
Серпень - отримав багато народних назв - Серпень, Жнівень, Густарь, Зорнік. Він - межа між літом і наступаючої осені. І хоча ще балує спекотне сонечко, але літнє тепло поступово спадає. Дні стають коротшими, ночі довші, а вода холодніше. Непоодинокі й затяжні дощі без блискавки й грому. Темне нічне небо усипане зірками, часто палахкотять блискавиці - прощальні відблиски липневих гроз.

Огірки: легко і просто
Хочу розповісти, як легко і без особливих проблем вирощувати огірки, якщо ви їм не можете приділяти достатньо часу. У мене вже 10-річний досвід вирощування огірків. Пробувала по-різному: і в теплиці, і в парнику, і просто у відкритому грунті. Урожай отримували непоганий, але скільки праць доводилося вкласти, і нікуди не поїдеш!

Герой саду - ялівець
Ялівець - дивна рослина. У природі відомі різні його форми - колоновидні (мають висоту кілька метрів), середні (розлогі кущі), почвопокривні (сланкі по землі). Ялівці прикрасять присадибна ділянка тільки в тому випадку, коли їм правильно підібрати інші рослини. Добрими сусідами для них стануть цибулинні і рододендрони. Також прекрасно виглядатимуть композиції з ялівців різних сортів, так як є рослини, які змінюють колір крони в залежності від пори року.

Розмноження декоративних рослин насінням
Як часом приємно похвалитися перед друзями, що зелений вихованець був вирощений вами власноруч з насіння. Але необхідно врахувати, що окремі види багаторічних декоративних квітів дуже примхливі, а нащадки гібридів не завжди будуть такі ж прекрасні.

Бур'ян - на дрова!
У довідниках з садівництва дівочий виноград значиться як декоративну рослину. Для мене ж він - особистий ворог. Ця напрочуд живуча і невибаглива ліана ніяк не хоче рости у відведеному їй місці. Досить місяць не приділяти цій рослині уваги, як паркан мого дачної ділянки починає прогинатися під вагою буйної, яскраво-зеленої рослинності.

Чи зростає у вас японська айва?
Хеномелес Маулея, або айва японська низька, - так називається цей колючий листопадний чагарник, що виростає в умовах Підмосков'я до висоти 1 - 1,5 м.

Жимолость: корисно та просто
Дуже часто, проходячи по ринковим рядах, можна побачити темно-синю ягоду, продавану бабусями і дідусями. Ягода як ягода, злегка витягнуті плоди і начебто нічим не примітна. У підсумку, ми проходимо повз цієї «ранньої пташки» і йдемо купувати в магазин звичну нам заморожену ягоду. А адже ви навіть не підозрюєте, що ця ягода називається жимолостю. Вона з'являється відразу після перших крапель і до середини весни вже можна пригощати і радувати себе прекрасним свіжим і дивовижним смаком.


   2012