404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Фейхоа в кімнаті
Спробувавши оригінальний плід фейхоа, що є чемпіоном за вмістом йоду, не поспішайте викидати його насіння. З них можна виростити оригінальна прикраса для вашого будинку.

«Я запитав у ясена ...»
Давньогрецькі боги вважали, що деревина ясена може бути цілком відповідним матеріалом для створення людини. А в поемі Гесіода «Праці і дні» розповідається, що Зевс створив людей з древка списи, яке, як відомо, давньогрецькі зброярі вирізали з деревини ясена.

Артишок - їстівна колючка
     Цей чудовий дієтичний овоч мало знаком вітчизняним городникам . Адже зі своєї батьківщини - Північної Америки - артишок давно був завезений в Південну Європу, де обробляють його на великих площах. Артишок - рослина багаторічна. Має довгі, стрижневі корені і великі перисто-розсічені листя. Зелені або сірувато-зелене листя частенько бувають з колючками. Стебла артишоку слабоветвістие, закінчуються суцвіттями кулястої, плоско, овальної або конічної форми.

Овочева чорниця
Як приємні на смак освіжаючі ягоди чорниці! Шкода, що час їх збирання дуже коротко і вже в серпні в лісі важко відшукати хорошу чорничний куртінкі. Ось тут-то і виручить Сараха - нова пасльонових культур, плоди якої нагадують за смаком цю лісову ягоду.

Лікарські властивості кропиви
Кропива дводомна - Urtica dioica L. Сімейство кропив'яні - Urticaceac. Народні назви: жалива, жгучка, жегала (Тверська обл.), Стрекава (Псковська, Тверська обл.), Сери-палакс (Мордовія), вітряну (Чувашія), сейзір, кірткен (Киргизія), егіндж (Вірменія), тчінтчарі (Грузія ).

Чемпіони зростання
У кожного з нас зі словом «злаки» асоціюються пшениця, жито, ячмінь та інші хлібні культури. Навряд чи багатьом відомо, що одне з сімейства цих низькорослих, приземкуватих рослин являє собою п'ятдесятиметровій дерево з могутнім струнким стовбуром в один, а то і в два обхвати.

Волохатий джміль на духмяний хміль ...
Збирати нектар і отримувати мед можуть не тільки бджоли, а й джмелі, саме їм вони годують своє потомство, проте, медових запасів на зиму джмелі не роблять.

Зміст грунту в саду
У догляді за садом важливим елементом є система утримання грунту, яка забезпечує хороше водопостачання та харчування плодових дерев. Головна теза в цій системі - підвищення родючості грунту, створення сприятливих умов для росту і розвитку плодових дерев, підвищення їх врожайності. Якщо міжряддя утримують під чорним паром, обробку грунту зводять до наступного.

Калинка моя
Всякої запашною і смачною ягодою рясніє осінній ліс, поки щедро гріє сонце і дні стоять ясні, а повіє перші провісники зими - холодний північний вітер, посріблити пониклі трави ранковий заморозок, і не скрізь зустрінеш лісове ласощі.

Ожина, або запах лісу
Ожина є дуже смачною і ароматною ягодою. Вона відрізняється своїми смаковими якостями, а також високою врожайністю і високим вмістом вітамінів та інших корисних речовин. Існує дуже багато видів і сортів ожини. Ожина - назва кількох видів рослин з роду Rubus сімейства Рожеві. У різних місцях Росії цим ім'ям називають кілька видів роду Rubus, головним чином, два: Rubus caesius L.


   2012