404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Примула - золотий ключик
Примули називають також первоцвітом, оскільки з'являються вони навесні в числі перших квітів. В народі їх називають ще «баранчики» - молоді листочки, хвилясті і опушені, схожі на спинки ягнят; «ключиками» - квітки зібрані в суцвіття, що нагадують зв'язку ключів.

Види маммілярій
Мамміляріі це найбільший рід кактусів, який містить до 500 видів . Серед них є дуже невибагливі види, які можна зустріти практично в будь-якого кактусисти, а є дуже вимогливі і складні, а тому, напевно, рідкісні кактуси. Вирощування Температура: Помірна. Взимку період спокою при температурі 7-10 ° С при сухому змісті. Для опушених маммілярій зимовий мінімум 15 ° С, але більш високі температури взимку не бажані.

Лікарські трави й рослини - Частина 2.
Читайте Початок: Лікарські трави й рослини - Частина 1. Властивості деяких рослин Бергамот Антисептичні дії масла бергамота роблять його корисним при лікуванні прищів і шкірних інфекцій. Його терпкі властивості допомагають регулювати надмірне виділення масла та жиру на шкірі і голові . Дезодоруючі дії допомагають освіжити тіло, ваш будинок або офіс. Масло бергамота відлякує комах і заспокоює шкіру після їх укусів.

Наперстянка - вишуканий перст вашого саду
Наперстянка (дигіталіс) є поширеним декоративним і лікарською рослиною, а також цінним медоносом. Наперстянки прості у догляді, вони легко миряться з мінімумом сонячного світла і води і фактично не вимагають уваги.

Букетик, зігріваючий душу
У мене на дачі багато конвалій. Вони радують своїм цвітінням і ароматом в травні. А щоб зробити подарунок собі і родичам до 8 Березня, готую букети будинку. Для вигонки використовую кореневища конвалій з квітковими тупокінцевими нирками.

Рододендрони - величаві уродженці Тибету
Рододендрони - численний рід, який по праву вважається одним із шедеврів природи. У першу чергу, - через рясний, чудового і раннього цвітіння. Коли сад або парк виглядає ще дуже сумно, стати гарним і наповнитися фарбами йому можуть допомогти саме ці чудові, хоч і досить вимогливі у відході рослини.

Слива. Вирощування із зелених живців
Кілька разів приймалася вирощувати сливу, але отримати урожай не вдавалося. Збирала якусь дещицю, а в основному вона, не дозрілому, спадала на землю, та й плід був червивий. Зберемо, бувало, цілий таз слив із землі і викинемо в яму. Тільки з роками набралася досвіду і зрозуміла, що їй, як і іншим рослинам необхідний індивідуальний догляд.

Червень. Народний календар.
Свою назву червень отримав на честь давньоримської богині родючості, хранительки шлюбу, володарки дощу Юнони. Давньоруська назва - Ізок , що по слов'янському означає коник (мабуть, тому що в цей час з'являється багато коників). Іменували червня також червень, тобто червоний місяць (в цей час збирали комаха - червця - для отримання багряної фарби).

Кисла «крапелька» на садовій грядці
Не скажу, що осягнув всі секрети вирощування журавлини, але деякого досвіду за десять років все ж набрався. Мені навіть здається, що я зрозумів характер цієї культури, при тому що випробував лише два сорти американської великоплідний журавлини.

Чорний пар або задерніння?
     Зміст грунту під чорним паром має багатовікову історію, однак наука довела, а практика підтвердила, що на зміну цій системі в останні роки, а точніше десятиліття, пробиває собі дорогу більш прогресивна система - дерново-перегнійна, коли грунт у саду засівається багаторічними злаковими травами і не перекопувати протягом багатьох років .


   2012