404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Розбите серце діцентри
Розбите серце, квітка серця - такі назви отримала діцентра за оригінальну форму своїх квіток-сердечок, немов розколотих навпіл. Але незважаючи на свою оригінальну форму, в догляді вона абсолютно невибаглива, а ще, що дуже важливо, може рости в затінених місцях, точніше, в півтіні.

Бактеріоз - заходи боротьби
Збудники - бактерії Pseudornonas, Erwinia . Бактеріальні хвороби рослин - хвороби, що викликаються бактеріями. Завдають великої шкоди багатьом видам рослин. Поразки можуть бути загальними, що викликають загибель всієї рослини або окремих його частин, проявлятися на коренях (кореневі гнилі), в судинній системі (судинні хвороби); місцевими, які обмежуються захворюванням окремих частин або органів рослини, а також проявлятися на паренхімних тканинах (паренхіматозні хвороби - гнилі, плямистості, опіки); можуть носити змішаний характер.

Рицина звичайна, або Рицин
Як культурна рослина рицина звичайна ( Ricinus communis ) з сімейства молочайних, або Еуфорбіевие ( Euphorbiaceae ) була відома ще в глибоку давнину: її насіння були знайдені в гробницях єгипетських фараонів. Відомості про неї зустрічаються в багатьох літературних джерелах стародавніх греків, єгиптян, римлян і арабів. Згадується рослина і в Біблії. Зображення рицини прикрашали стіни храмів у Фівах.

Лікарські властивості смородини
Смородина червона - Ribes rubrum. Сімейство крижовнікових - Grossulariaceae. Опис . Невеликий чагарник з серцеподібним пальчато-лопатевими листям, дрібними блідо-зеленими квітками і червоними кислими ягодами, зібраними в пониклі кисті.

Шпинат як повторна культура
Стебло прямостояче, трав'янистий, листя округлі, зібрані у вигляді розетки. Їстівними є листочки рослини. Їх додають в супи і борщі, другі страви, вживають сирими, заправляючи сметаною, майонезом, оцтом. Щоб заготовити шпинат на зиму, його можна заморожувати, робити пюре, сушити. Свіже листя зберігають у поліетиленовому пакеті в нижній частині холодильника не більше 2 діб.

Чорна смородина - ягода для здоров'я
На підставі історичних джерел відомо, що на Русі вже в XI ст. цю культуру вирощували в монастирських садах Новгородчіни і Псковщина. Відомості про неї як про лікувальну культурі вперше зустрічаються в лікарських порадниках і травниках XV-XVI ст. Історія російських садів Московської держави тісно пов'язана з обробітком чорної смородини. Її дикорослі зарості в достатку зустрічалися по берегах Москви-ріки.

Як правильно вирощувати Сосни
На нашій планеті росте близько 100 видів сосен. Ці незвичайної краси солнцелюбівие і довголітні дерева (рідше - чагарники) здавна захоплювали людей і породили багато легенд.

Рослина - німфа
На круті схили Дніпра - Славутича милуватися квітучим садом бузку приходять тисячі людей, не тільки кияни, а й гості з Москви, Ленінграда, далекому Сибіру і навіть з-за кордону.

Всім схожа на малину
Ожина володіє такими ж лікувальними властивостями, як і малина. Ще грецький лікар Діоскорид (I ст. Н.е.) застосовував примочки з відвару її плодів і подрібненого листя, що володіють бактерицидними властивостями, для лікування лишаїв, екзем, виразок і гнійних ран. В ожині містяться вітаміни А, С, В1, В2, К. За змістом нікотинової кислоти вона значно перевершує багато інших плоди і ягоди.

Щебінь декоративний - нове слово в оформленні
Декоративний пофарбований щебінь є відносно новим продуктом на ринку РФ. Проте він вже довгий час використовується в Європі для прикраси газонів, клумб, в ландшафтному дизайні. Використання декоративного щебеню дозволяє значно знизити витрати на підтримку гарного зовнішнього вигляду біля пам'ятника, на клумбі або в будь-якому іншому місці. Також за допомогою декоративного щебеню можна створювати красиві і довговічні композиції в ландшафтному дизайні.


   2012