404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Пеперомия родичка перцю
Пеперомия (Peperomia). Сімейство Переліку, або Перцевим (лат. Piperaceae). Це прямостоячі або кучеряве багаторічні або однорічні трави, чагарники, іноді невеликі деревця. Деякі з них цінні як декоративні і становлять колекції ботанічних садів. Дуже декоративна пеперомія зморщена (Peperomia caperata) з темно-зеленими гофрованими дрібним листям, зростаючими густим пучком.

Старий знайомий
     Кому з садівників не докучав лопух? Спробуй його вирвати - не в кожного вийде, так міцно сидить він у землі. А може бути, варто залишити на ділянці 1 - 2 рослини - раптом та й придадуться? Доглядати за ними не треба, самі виростуть, тільки не давати їм обсіменяться - вчасно зірвати головки. Лопух великий Arctium Lappa L, званий також репейніком, - велике дворічна рослина з родини айстрових.

І декоративний, і корисний
Багатьом відомий глід як декоративне, екзотичну рослину, прикраса садів, парків, скверів у самих різних кліматичних зонах країни.

Червона рута - цілюща пряність.
Рута по-грецьки означає «рятувати». Вона дала назву обширного сімейства рослин (рутові), до якого відносяться бархат амурський (коркове дерево), красивий, але дуже отруйний ясенець (неопалима купина) і цитрусові: лимон, апельсин, мандарин. Вже дві з половиною тисячі років тому рута була відома древнім грекам, вони використовували її як пряність.

Вам допоможе Астрагал
Астрагал використовується в медицині з найдавніших часів. У середньовічному лечебнике написано: «Квітка у нього жовтий і пахне, як айва. Якщо випити відвар, то допоможе при хворобах нервів ». Це багаторічна трав'яниста рослина з сімейства бобових висотою до 55 см.

Фейхоа в кімнаті
Спробувавши оригінальний плід фейхоа, що є чемпіоном за вмістом йоду, не поспішайте викидати його насіння. З них можна виростити оригінальна прикраса для вашого будинку.

Горобинові намиста!
Горобини вузьколисті виключно декоративні протягом всього року, завдяки своїм шкірястим яскраво-зеленим листям. На початку літа вони покриті білими, кремовими або рожевими ароматними квітами. Восени листя горобин набувають дивовижний багряний відтінок, проходячи стадії жовтого і оранжевого. Взимку горобини прикрашені шикарними гронами важких блискучих ягід: яскраво-червоних, рожевих, кремових, жовтих або коричневих.

Розмноження чагарників
Три міркування можуть спонукати вас самостійно вирощувати саджанці кущів. Перш за все, отримання своїх саджанців дає підстави пишатися собою. По-друге, тільки так можна отримати сподобалося рослина, якщо його ніде купити. І нарешті, вирощування власного посадкового матеріалу дозволяє економити значні кошти. Не всі чагарники можна розмножити в домашніх умовах, хоча є й такі, які розмножити досить просто.

Грунти і їх придатність для садових культур
Чому треба знати типи грунтів і їх придатність для насаджень в саду? Знати, до якого типу відноситься грунт садової ділянки, треба, щоб швидше і з мінімальними витратами освоїти його і зробити придатним для вирощування садових культур.

Чорноплідна горобина тиск перемогла
Батьківщина рослини - Північна Америка. Спочатку ця рослина і в Європі, і в Росії використовували тільки як декоративне. Тільки в 19 столітті Мічурін звернув увагу на чорноплідна горобина, зрозумівши, що воно приносить соковиті плоди, придатне для селекції і вельми невибагливо.


   2012