404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Деревовидні півонії
У Китаї їх називають квітами імператорів і вважають втіленням краси. А в Японії ця рослина визнано квіткою благополуччя і процвітання, З цим неможливо сперечатися. У всіх країнах ці витривалі диво-квіти викликають великий інтерес. Деревоподібна півонія відрізняється від трав'янистої тим, що є чагарником.

Вивчаємо мозаїчні хвороби рослин
Різноманітність вірусних захворювань рослин величезне. Причому діагностувати, яким саме вірусом заражено рослина, дуже складно.

Роза чайно-гібридна
Одним з крупноквіткових кущів є сорт чайно-гібридна троянда. Це воістину справжня аристократична троянда. Назва «чайно-гібридні» з'явилося тому, що вони походять від старих чайних троянд . Чайні троянди мали аромат свіжозібраного чаю і красивої форми квіти. Однак, вони не були витривалі до погодних умов або досить стійкі до хвороб. Після багатьох років селекції вдалося вивести чайно-гібридні сорти, які є набагато більш холодостійких і набагато краще чинять опір хворобам.

Бобове ласощі
У післявоєнні роки овочевий горох був у наших краях головним дитячим ласощами. Подорослішавши, я сам став вирощувати його. Намагаюся стежити за новинками селекції та з урахуванням особливостей культури відчуваю різну агротехніку.

Дощові черв'яки - невидимі орачі
Вже давно доведено, що дощовим черв'якам і грунтовій мікрофлорі належить головна роль у розкладанні органічних речовин, що потрапили в грунт, в збагаченні її гумусом і всіма іншими елементами живлення рослин, що піднімаються з глибинних шарів землі кореневою системою. Ці тварини є головними поліпшувачами грунту, і функція їх ніким і нічим не може бути компенсована повністю.

Фундук в моєму саду? Хіба це можливо?
Горіхи здавна славляться не тільки дієтичними, а й лікувальними властивостями. Білків, жирів і вуглеводів в них рівно стільки, щоб забезпечити людину всіма необхідними речовинами на один день.

«Хитрий» і підступний вівсюг
Різноманітний і багатогранний світ рослин. Одним з цікавих представників флори є вівсюг, або дикий овес - родич культурного вівса.

Ділимо чагарники і багаторічні квіти
Перші ознаки наближення золотої осені - пожовкле листя в кронах беріз, червоніючі верхівки кленів - говорять про готовність декоративних чагарників, ліан, багаторічних квітів до осіннього поділу. У вересні добре переносять поділ і пересадку гортензії, бузки, мигдаль, кизильники, паркові троянди, жимолость, виноград, актинідія та інші види.

Сніжки на дворі ...
Не важливо, сніжна куля, сніжний ком або просто сніжок. Але вже, якщо хочете блиснути французьким, тоді - бульденеж. Тільки все це не що інше, як звичайна калина. Точніше, декоративна її різновид. Не впізнати калину бульденеж неможливо: у неї великі, до 10 см в діаметрі суцвіття, схожі на кулі.

«Врата небес» - могутній дуб
Чудовий знавець дерев Дмитро Кайгородов так писав ще в XIX столітті: «Як орел між птахами, як лев між звірами, так дуб між деревами не тільки росіянами, але й європейськими вважається« царем ».


   2012