404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Задовго до прибирання
     Підготовку до зберігання овочів радимо починати задовго до їх збирання і навіть до посіву .

Переваги та методи вирощування рослин на гідропоніці
Гідропоніка - це спосіб вирощування рослин без грунту. Слово походить від грец. - Вода і - робота, «робочий розчин». При вирощуванні гідропонним методом, рослина харчується корінням не в грунті, більш-менш забезпеченої мінеральними речовинами, поливається чистою водою, а у волого-повітряної, сильно аерованої водної, чи твердою але пористої, волого-та воздухоемкость середовищі, що сприяє диханню коренів в обмеженому просторі горщика, і вимагає порівняно частого (або постійно-крапельного) поливу робочим розчином мінеральних солей, приготованим за потребами цієї рослини.

Мурахи
Мурахи (лат. Formicidae) - сімейство громадських комах з надродини мурашиних (Formicoidea) загону перетинчастокрилих (Hymenoptera). Відносяться до числа найбільш поширених комах, представляють особливий інтерес складною організацією спільноти. Наука про мурах називається мірмекологія. Нас цікавлять не весь рід мурах а всього три їх вигляду, найчастіше зустрічаються в середній смузі Євразії.

Тля - гроза садів і городів
Дуже часто на дачних ділянках попелиця пошкоджує багато дерева та кущі. Тим самим завдаючи непоправної шкоди садівникам. Це дрібна комаха завдає шкоди не тільки садовим рослиною, але і кімнатним. Побачити її можна навіть неозброєним оком.

Вибираємо сусідів на овочевій грядці
Свіжі овочі, щойно зірвані з грядки, багаті важливими для життя вітамінами і особливо ароматні . Кожен садівник пишається вирощеним урожаєм. Проте, для отримання здорового і багатого врожаю важливо своєчасно спланувати послідовність і комбінацію різних овочів.

Вирощування агрусу
Агротехніка На структурних городніх грунтах з глибоким родючим шаром агрус можна обробляти більше двадцяти років. На малородючих піщаних або торф'янистих грунтах кущі старше 10-12 років залишати недоцільно. Під культуру відводять захищені від пануючих вітрів освітлені ділянки саду, а також міжряддя плодових дерев.

Як удобрювати рослини - кімнатні та садові
Основними условіемі, необхідними для нормального росту і розвитку рослин, є світло, повітря, вода і містяться в грунті живильні речовини Якщо рослина відчуває нестачу хоча б в одному з цих елементів, його життя наражається на серйозну небезпеку. Коріння рослин добувають з грунту воду з розчиненими в ній мінеральними речовинами. За допомогою все тієї ж води поживні елементи доставляються потім в листя і плоди.

Альбіція - шовковий кущ
     Альбіція ленкоранська (лат. Albizia julibrissin ) - вид дерев роду альбіція сімейства Бобові. Зустрічаються такі російські назви рослини: ленкоранська акація, акація шовкова, шовковий кущ.

Снить, або цілющий бур'ян!
Зустрічається по всій європейській частині Росії, росте по лісах, на галявинах, на вирубках, узліссях, серед чагарників, в садах і на городах, на засмічених місцях.

Чи великий шкоду від маленької попелиці?
Садівники-аматори часто вважають тлю менш небезпечною, ніж інших комах, - адже плодів вона, як правило, не ушкоджує. А між тим, основна шкода позначається на другий рік, коли її самої у саду може вже й не бути. Поселяючись на рослинах цілими колоніями, висмоктуючи сік рослин, ці дрібні малорухомі комахи тим самим сильно їх пригнічують.


   2012