404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Осот - злісний бур'ян
Осот (лат. Snchus) - рід рослин сімейства складноцвітих. Однорічні, дворічні або багаторічні трави, іноді древеснеющій в основі. Рід включає близько 70 видів. Осот городній (Sonchus oleraceus) і Осот польовий (Sonchus arvensis) є бур'янами. Іноді осотом називають деякі види осоту. Опис Коріння довгі, добре розвинені (з підрядними нирками).

Міфи про гідропоніці
Міф : Гідропоніка - це нова технологія. Ще фараони Єгипту насолоджувалися смаком фруктів і овочів, вирощених з допомогою гідропоніки. Одне з семи чудес світу всього світу, Висячі сади Вавилона, насправді, було просто гідропонним садом. В Індії рослини вирощуються прямо в кокосовому волокні, коріння рослин занурені у воду. Якщо гідропоніка - це нова технологія, то вона нова вже тисячі років.

Хионодокса - рання пташка
Назва походить від грецьких слів 'chion' - сніг і 'doxa' - слава, гордість, за раннє цвітіння, часто прямо з-під снігу. Хионодокса , латинське- Chionodoxa. Багаторічна низькоросла рослина з сімейства лілійних. Назва прізошло від грецьких слів «chion» - сніг і «doxa» - слава, гордість, - за раннє цвітіння. Хіонодокси ще називають сніговик або сніжна красуня.

Араукарія - домашня ялина
Батьківщина цієї рослини Австралія, Нова Зеландія і Південна Америка. Розкішне хвойне деревце, - є єдиною хвойної породою серед кімнатних рослин . Араукарія легка у вирощуванні і приваблива для домашнього інтер'єру. Рід Араукарія (Araucaria) об'єднує 14 видів рослин сімейства араукариевих.

Вирощуємо австралійський горіх
Горіхове дерево австралійського горіха, відомого як макадамія, є різновидом integrifolia, виростає в субтропічних областях Австралії. Дерева макадамії ростуть в субтропічному кліматі з помірними, вологими зимами і жарким літом.

Маньчжурський велетень
Майже в кожній книжці з лікарських рослин розказано, як заготовлювати і при яких захворюваннях використовувати листя і плоди волоського горіха. Але, на жаль, вирощувати його в середній смузі вельми проблематично.

Хліб майбутнього.
     Людської думки, науці до всього справа. Цілком природно її увагу і до предметів харчування. Як не дивно, але ще років 120 тому звичайний тепер цукор був великою рідкістю, а заповнювати його недолік вдавалося лише за рахунок меду і плодів .

Як залучити птахів у сад
Головна користь, яку приносять птахи, полягає не в тому, що вони знищують шкідників - всіх вони ніколи не знищать, а в тому, що вони запобігають їх безконтрольне розмноження і утримують їх чисельність в межах, не небезпечних для саду. За місцем збору свого корму садових птахів можна розділити на три гру ппи. Перша група - це птахи, переважно збирають свій корм в траві, на поверхні землі у верхніх шарах грунту .

Рослинні масла
До так званих столовим рослинним маслам ставляться: соняшникова олія, оливкова (прованське), соєва олія, лляне, макове, букове, свиріпова, горіхове, гірчичне, кунжутне, арахісове масло (з Arachis hypogea).

Журавлина - північна красуня
10 цікавих фактів про журавлині Ягоди журавлини майже на 90% складаються з води. Хороша стигла журавлина підстрибує, якщо впаде на тверду поверхню. Тому на англійському її також іноді називають Bounceberry. Вперше журавлинний сік приготували американські переселенці в 1683 році.


   2012