404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Август. Народний календар.
Свою назву Август одержав від імені римського імператора Октавіана Августа. Давньоруська назва - серпень (від слова серп): в цьому місяці прибирають хліб.

Гліцинія - красуня півдня
Той, кому пощастило побачити її під час цвітіння, не забуде гліцинію до кінця днів . Щасливчики, які живуть в південних краях, - вони можуть милуватися цвітінням гліцинії у власному саду, а жителі півночі, чия доля обвивати будинку скромним дівочим виноградом, потай мріють про яскраву і пишною Южанка в своєму саду.

Наперстянка - вишуканий перст вашого саду
Наперстянка (дигіталіс) є поширеним декоративним і лікарською рослиною, а також цінним медоносом. Наперстянки прості у догляді, вони легко миряться з мінімумом сонячного світла і води і фактично не вимагають уваги.

Туя - дерево життя!
Декоративне хвойна рослина з сімейства кипарисових, яке може бути деревом або чагарником з плоскими пагонами. Розрізняють п'ять видів туй - західна, китайська, корейська, японська та складчаста.

Рео з тропічного лісу
Рео розвиває здатність швидко і красиво говорити, спонукає до творення, очищенню від недобрих почуттів . Людям творчих професій воно допомагає створювати яскраві, барвисті творіння. Ця рослина добре мати тим, хто .

Місячний календар. Червень 2010
     Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячний календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Снить, або цілющий бур'ян!
Зустрічається по всій європейській частині Росії, росте по лісах, на галявинах, на вирубках, узліссях, серед чагарників, в садах і на городах, на засмічених місцях.

Снежноягодник невибагливий
Цей невисокий, витончений чагарник з рясними, великими плодами білого кольору, які повністю закривають весь кущ, використовують для прикраси присадибних ділянок.

Чемпіони зростання
У кожного з нас зі словом «злаки» асоціюються пшениця, жито, ячмінь та інші хлібні культури. Навряд чи багатьом відомо, що одне з сімейства цих низькорослих, приземкуватих рослин являє собою п'ятдесятиметровій дерево з могутнім струнким стовбуром в один, а то і в два обхвати.

Пухнасті стріли
Наші предки називали цього пухнастого звіра вевериць або векша. Нам же ця лісова красуня відома як білка. Білки належать до ряду гризунів, поряд з мишами, бабаками, бурундуками та ін Всього в світі налічується близько 50 видів білок.


   2012