404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Тропічний брат осоки
Розмова піде про представників роду циперус (Cyperus) з сімейства осокові (Сурегасеае). Він налічує дколо 600 видів рослин, широко поширених в болотистих місцях і водоймах у тропіках, субтропіках і помірній зоні. Ми ж торкнемося лише тих, які можна вирощувати в кімнатах.

Петров хрест, або Цар-трава
     Якщо ви раптом побачите, як з-під землі стирчать якісь блідо-рожеві лахміття з палець завдовжки, знайте, що вам довелося зустрітися з Петровим хрестом. Хоча, звичайно ж, поміркувати над тим, що це таке, в будь-якому випадку, доведеться. Надто вже рослина незвичайне, не відразу і зрозумієш, що це таке.

Мокриця - прекрасний синоптик
Мокриця вважається злісним бур'яном, з яким надзвичайно важко боротися, коли він потрапляє на дачну ділянку, в городи і сади. Але не всі знають, наскільки корисно це рослина. Мокриця володіє дивовижною властивістю передбачати погоду, оскільки дуже чутлива до коливань температури і вологості повітря . У старовину по цій рослині-барометру передбачали погоду на найближчий час.

Мускусні троянди
Серед великої різноманітності паркових троянд є досить рідко зустрічаються, але міцно входять в моду мускусні троянди і їх гібриди.

Пухнасті стріли
Наші предки називали цього пухнастого звіра вевериць або векша. Нам же ця лісова красуня відома як білка. Білки належать до ряду гризунів, поряд з мишами, бабаками, бурундуками та ін Всього в світі налічується близько 50 видів білок.

Рододендрони - величаві уродженці Тибету
Рододендрони - численний рід, який по праву вважається одним із шедеврів природи. У першу чергу, - через рясний, чудового і раннього цвітіння. Коли сад або парк виглядає ще дуже сумно, стати гарним і наповнитися фарбами йому можуть допомогти саме ці чудові, хоч і досить вимогливі у відході рослини.

Лимонник - плід з п'ятьма смаками
     Одне з найбільш чудових рослин на землі - лимонник . І квіти, і листя, і стебла його мають дуже тонкий лимонний аромат. Цій властивості рослину і зобов'язана своєю назвою. У далекосхідній тайзі зустрічаються цілі зарості деревних ліан лимонника китайського - одного з 14 видів родини лімоннікових .

Овочева чорниця
Як приємні на смак освіжаючі ягоди чорниці! Шкода, що час їх збирання дуже коротко і вже в серпні в лісі важко відшукати хорошу чорничний куртінкі. Ось тут-то і виручить Сараха - нова пасльонових культур, плоди якої нагадують за смаком цю лісову ягоду.

Снежноягодник невибагливий
Цей невисокий, витончений чагарник з рясними, великими плодами білого кольору, які повністю закривають весь кущ, використовують для прикраси присадибних ділянок.

Плоди серцеві
Глід мешкає на вільних хлібах у дикій природі. Втім, іноді доля закидає його і в обжиті людьми місця. І живе собі він там розкошуючи.


   2012