404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Не тільки для каші
До недавнього часу гречка вважалася лише круп'яної культурою. Тому на присадибних ділянках її не вирощували, а засівали лише смужки, щоб окультурити грунт і залучити комах-запилювачів. Але виявляється, корисними і цілющими властивостями володіє не тільки зерно гречки, але і всі частини рослини. Гречку посівну в Росії традиційно обробляють для виробництва крупи та продуктів з неї (локшини, готових сухих сніданків, повітряних пластівців, гречаного борошна).

Рокарій
     Цілком особлива тема, пов'язана з рельєфом ділянки нітрохи не менше, ніж з його квітковим оформленням, - скельний сад (рокарій). Ми відводимо його опису порівняно велике місце, так як рокарії - «сади каменів», декоративні «гірки» - стають все більш популярними у любителів-квітникарів. Вони являють собою композиції з рослин з каменями, свого роду штучно створений мініатюрний фрагмент гірського ландшафту.

Задовго до прибирання
     Підготовку до зберігання овочів радимо починати задовго до їх збирання і навіть до посіву .

Передпосадковий підготовка насіння
Недосвідчені городники часто відкладають придбання насіння на весну. Але до посівної попит на них різко зростає і можна залишитися без потрібних насіння. Деякі ж городники роблять закупівлі про запас і у великій кількості. Між тим, для невеликого городу насіння потрібно небагато. Наприклад, щоб засіяти ділянку 10 м 2 достатньо мати 2,5-3 г насіння ріпи або салату листового, 5-6 г моркви, 6-8 г огірка.

Проліска - первоцвіт
Настання весни по справжньому відчувається зі збільшенням кількості та тривалості сонячних днів, по співу птахів, набухання бруньок на деревах і чагарниках. Першими на зустріч сонцю розпускаються бруньки верби, за ними, на відталих відкритих ділянках грунту, з'являються первоцвіти. Одні з них, проліски - маленькі блакитні квіти на тонких стеблах з лінійними листками (за формою нагадують листя всіх цибулинних) тільки в зменшених розмірах.

Операція «Кріт»
Присутність крота в городі або в саду має подвійне значення. Багато схильні думати про те, що вони приносить користь, однак, незважаючи на це, кроти, безумовно, є шкідниками , вони здатні погубити рослини, а потворні горбики землі псують вид саду.

Як удобрювати рослини - кімнатні та садові
Основними условіемі, необхідними для нормального росту і розвитку рослин, є світло, повітря, вода і містяться в грунті живильні речовини Якщо рослина відчуває нестачу хоча б в одному з цих елементів, його життя наражається на серйозну небезпеку. Коріння рослин добувають з грунту воду з розчиненими в ній мінеральними речовинами. За допомогою все тієї ж води поживні елементи доставляються потім в листя і плоди.

Рятуємо рослини від щитівок і ложнощітовок!
Всі щитівки і ложнощитовки завдають величезної шкоди рослинам. Супутні їм ознаки характерні для всіх видів щитівок. На місці присмоктування щитівки на листках з'являються жовті цятки, які ростуть в розмірах у міру висмоктування клітинного соку, потім лист зовсім жовтіє, скручується і відпадає. Рослина призупиняється в рості, гілки оголюються, потім починає всихати весь кущ і рослина гине.

Колючий слива - терен
У розкопках пальових будівель двохтисячного давності в Швейцарії виявлено кісточки терну, що свідчить про поважний вік цієї культури. Не випадково, терен - родоначальник багатьох відомих нам сортів слив. Ця зливу колюча.

Коллемболи: шкода і користь
У нас в теплиці завелися маленькі білі черв'ячки довжиною до міліметра. На перший погляд здається, що все грядки посипані манною крупою. Як тільки не намагалися ми від них позбутися!


   2012