404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Добриво газону
Зробити газон здоровим і красивим допоможе ряд заходів, які необхідно виконати навесні. Але одним з найважливіших заходів є добриво газону. Перед внесенням добрив переконайтеся, що грунт достатньо зволожений, але вона також не повинна бути надто мокрою.

Куфея - строкаті трубочки
Ця рослина притягує своїми численними оригінальними квітками-трубочками, що здаються тліючим сигаретами, за що куфею називають сигаретним рослиною або сигаретниці . Пишний кущ куфеі з великою кількістю листя - прекрасний фон для інших рослин в композиції. Посів Своєю назвою куфея (Kyphos - «згорблений, кривий») зобов'язана формі насіння. Насіння куфей - вигнуті диски, зеленувато-бурі, до 3 мм в діаметрі, легені (в 1 г близько 300 шт.

Дивосил - девятісільний богатир
У оману багато народних назв: ведмеже вухо, дев'яти-сил, дивосил, дикий соняшник .

Лоза потребує тепла і світла
Щоб успішно вирощувати виноград, садівник повинен знати основні вимоги цієї рослини до умов життя і відповідно до цього визначити на своїй ділянці місце для посадки, підібрати відповідні сорти та організувати правильний догляд за кущами. Спробуємо коротко сформулювати ці вимоги. Виноград любить тепло. Нирки починають розпускатися при 10-12 °. Найбільш швидко пагони ростуть при температурі 25-30 °.

Провітрюємо без протягів
Наші зелені вихованці тільки для нас - кімнатні, природа створила їх для життя під відкритим небом. І наші комфортні умови їх далеко не завжди влаштовують: з одного температурою проблем не оберешся.

Маньчжурський велетень
Майже в кожній книжці з лікарських рослин розказано, як заготовлювати і при яких захворюваннях використовувати листя і плоди волоського горіха. Але, на жаль, вирощувати його в середній смузі вельми проблематично.

Старий сорт сад не псує
Жимолость їстівна виділяється серед ягідних чагарників своєї високої зимостійкістю і надзвичайно раннім плодоношенням. Вона вдало вписалася в наш непростий клімат, щорічно дає урожай, незважаючи на холодні зими й весняні заморозки. Ягоди жимолості в нашій сім'ї люблять всі - за відмінний смак, за цілющі властивості.

А добриво під ногами
Хочу поділитися своїм досвідом виготовлення добрив з бур'янів. Це абсолютно нічого не буде вам коштувати, а головне - допоможе вирішити проблему, як підгодувати рослини, особливо тим, у кого немає худоби, а отже, можливості заготовляти гній. Єдина, так сказати, інвестиція в цю справу - 200-літрова бочка (бажано пластикова), в якій ви і будете заготовляти живильну «бур'янових бовтанку».

Багатоликий агрус
Коли говорять про переваги агрусу, в числі інших обов'язково згадують про його високу стабільної врожайності.

Червень. Народний календар.
Свою назву червень отримав на честь давньоримської богині родючості, хранительки шлюбу, володарки дощу Юнони. Давньоруська назва - Ізок , що по слов'янському означає коник (мабуть, тому що в цей час з'являється багато коників). Іменували червня також червень, тобто червоний місяць (в цей час збирали комаха - червця - для отримання багряної фарби).


   2012