404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Забутий аромат туберози
Мода на квіти примхлива й мінлива, вона часто ходить по колу. У XIX столітті туберози були улюблені і популярні. Зараз інтерес до цих призабутим квітам знову повертається. Тубероза, або поліантес клубненосний (Polyanthes tuberosa), із сімейства амарилісових походить з Центральної Америки. Рослина теплолюбива, у відкритому грунті зимує тільки на півдні.

Дарлінгтон - хижа кобра
Хижа рослина дарлінгтонія, листя якої нагадують приготувалася до нападу кобру з розпущеним капюшоном, вважається рідкісним родом сімейства сарраценієвих і ретельно охороняється згідно Вашингтонської Конвенції . Область розповсюдження Дарлінгтон в дикій природі дуже обмежена - це відносно невеликий район між американськими штатами Орегон і Каліфорнія.

Хризантема пізня
Одного разу пізно восени я побачила біля одного будинку високий кущ з квітками, схожими на величезні ромашки. Це здавалося нереальним, адже була середина жовтня. Але, як з'ясувалося, хризантема осіння в цей час все ще продовжує цвісти. Що ж це за рослина? Ця квітка іноді називають великий багаторічної ромашкою. Правильне його назва - хризантема пізня, або осіння (Chrysanthemum serotinum).

Пеперомия родичка перцю
Пеперомия (Peperomia). Сімейство Переліку, або Перцевим (лат. Piperaceae). Це прямостоячі або кучеряве багаторічні або однорічні трави, чагарники, іноді невеликі деревця. Деякі з них цінні як декоративні і становлять колекції ботанічних садів. Дуже декоративна пеперомія зморщена (Peperomia caperata) з темно-зеленими гофрованими дрібним листям, зростаючими густим пучком.

А добриво під ногами
Хочу поділитися своїм досвідом виготовлення добрив з бур'янів. Це абсолютно нічого не буде вам коштувати, а головне - допоможе вирішити проблему, як підгодувати рослини, особливо тим, у кого немає худоби, а отже, можливості заготовляти гній. Єдина, так сказати, інвестиція в цю справу - 200-літрова бочка (бажано пластикова), в якій ви і будете заготовляти живильну «бур'янових бовтанку».

Старий знайомий Бріофіллюм
Бріофіллюм, або бріофіллум ( Bryophyllum ). Сем. Товстолисті ( Crassulaceae ). Один з видів цього цікавого рослини знаком, ймовірно, кожному, хто любить кімнатні квіти. Завжди привертають увагу товсті, соковиті трикутні зазубрені по краю подовжено-загострені листя з товстими черешками, супротивно розташовані на товстому стеблі, а в кожній зазубрінкі - крихітне молоде рослинка з стеблинкою, листям і корінцями.

Як зберегти зрізані квіти
Літо. Навряд чи хто встоїть і не принесе, наприклад, з дачі чарівний букетик свіжозрізаних квітів. Поставить у вазу, радіти також сумно зітхне: «До ак шкода, що краса такого букета не довговічна «. А чи можна зробити так, щоб зрізані квіти радували трохи довше? Можна. І починати треба з зрізання квітки. У більшості видів квіти зрізають ножицями або ножем.

Цариця підвіконня - Бегонія
Якщо троянду можна назвати королевою газонів та букетів, то пишна красуня бегонія - цариця підвіконь та балконів, зимових садів. Яких тільки кольорів і відтінків вона не буває! Жовта, червона, рожева, біла, оранжева, з звичайними і декоративним листям - більш ніж тисячею різновидів, бегонія дивує уяву. Вічнозелені красуні радують своїм цвітінням круглий рік. Квітка любить помірність у всьому.

Дерево - легенда
Пальма - дерево-легенда. Народи багатьох країн поклонялися пальм, вважаючи їх священними рослинами. Більше тисячі років тому греки для повідомлення про свою перемогу посилали в Елладу гінців з пальмовою гілкою.

Фаленопсис - метелики у вашому будинку ....
Голландському ботаніку, який вперше побачив цю рослину, здалося, що на тоненьких гілочках сидять екзотичні метелики. Назва «фаленопсис» з грецької мови так і позначає «схожа на нічного метелика». Вишукані квіти вазона бувають різного забарвлення: білої, ніжно-рожевого, фіолетового, світло-зеленою і червоною, тим самим нагадуючи собою тропічних метеликів. Вазон не дуже вибагливий.


   2012