404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кава: від саджанця до чашки
Хороший стан кавового дерева при вирощуванні в домашніх умовах багато в чому залежить від світлового режиму. Помічено, що культура кави краще розвивається при розміщенні на південних, південно-східних, південно-західних вікнах. Північна сторона непридатна для утримання тропічного гостя. Сильне сонячне освітлення частково затримує ріст молодих саджанців.

Весняний делікатес
У квітневому лісі серед ще голих кущів на темно-бурого, непокритою травою грунті особливо яскравими здаються перші весняні квіти: блакитні печіночниці, рожево-сині медунки, білі проліски. Одночасно з першими квітами з'являються і перші гриби - сморчки. Стародавні римляни вважали їх делікатесом і подавали до столу імператора. Ці смачні гриби ви теж можете виростити у своєму саду.

Нова зірка визнав
Роздивляючись фотографії в зарубіжних журналах для садівників, шукала нові ідеї оформлення вазонів. Більшість рослин було мені знайомо крім одного, що нагадує розсипом золотих зірочок кореопсіс. Лише в одному місці, в підписах, я знайшла латинська назва рослини - Bidens ferulifolia. З тих пір пройшло два роки, і за цей час я встигла не тільки дізнатися російська назва популярного в Європі балконного літники, але і купити його насіння і випробувати рослина в справі.

Трава Ахілла
У культурі використовується 30 видів деревію. Найбільш поширені з них: деревій агератолістний (Achillea ageratifolia) висотою до 15 см, з сіро-білими листям, його вирощують в якості почвопокровного рослини на бідних, кам'янистих, але добре дренованих грунтах; деревій благородний (Achillea nobilis) заввишки до 50 см, з двічі-перисторозсіченим листям і жовтувато-білими квітками; деревій таволговий (Achillea filipendulina), що утворить потужні компактні кущі заввишки до 1 м, з жорсткими стеблами, вкритими сизо-зеленими пір'ястими листям і з середини літа до осені увінчаними крупними, дуже щільними суцвіттями, що складаються з жовтих квіток; цей вид популярний в миксбордерах; деревій птарміка (Achillea ptarmica), або чіхотная трава, з вузькими цільними ланцетними листками і блідо-білими квітками, зібраними в пухкі суцвіття, культивується здавна; декоративна форма придатна для міксбордерів, істотний недолік цього виду -тенденція дуже активно розростатися в ширину.

Диффенбахія
Диффенбахія - рослина, яка привертає увагу своїми яскраво забарвленим листям. Доросла диффенбахія досягає у висоту 1,8 м і вище, але в кімнатних умовах нижнє листя обпадає, тому її ще в народі називають помилковою пальмою. У наших умовах широко распрастранени Диффенбахия розфарбована і Диффенбахія чарівна Вони добре ростуть впомещеніях з центральним опаленням, а інші види потребують постійної температурі, не переносять холодних протягів і низької температури взимку.

Белопероне, або Юстиція - кущ-креветка
Белопероне (Beloperone) рослина з сімейства акантові (Acanthaceae), частіше нам ця рослина відомо під назвою Юстиція, або Якобіни (лат. Justicia). Відбувається воно з тропічних областей Америки, де живе понад 30 видів рослини, в основному, - це чагарники. В теплих оранжереях і кімнатах вирощують белопероне крапельну (Beloperone guttata), так само відому під іншою назвою як юстиція Брандеге (Justicia brandegeeana) - вічнозелений чагарник з простими супротивними листками червонувато-коричневого кольору.

Місячний календар. Грудень 2010.
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті. Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом.

Анігозантос, або Кенгуровий лапка
Анігозантос , або  Кенгуровий лапка ( Anigozanthos ) - рід трав'янистих багаторічних рослин з сімейства Коммеліноцветние.

Хойя - пухнасті суцвіття
Свою назву вона отримала на честь англійського садівника Томаса Хоя (англ. Thomas Hoy, 1750-1822), довгий час працював у герцога Нортумберлендського, здебільшого в оранжереях з тропічними рослинами. Ця ліана здавна цінується садівниками, зокрема у себе на батьківщині в Австралії, де були виведені багато її різновиди .

Гінура
Гінура (Gynura, сем. Складноцвіті) - декоративно-листяна рослина родом з тропічної Африки та Азії. Гінура невибаглива і швидко росте. Вона чудово виглядає в підвісну кошику, може вирощуватися і в якості рослини, кучерявого по опорі.


   2012