404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Бегонія бульбова - святкове оздоблення
Бульбові бегонії цвітуть рясно і яскраво, їх розкішні квіти нагадують троянди, гвоздики, камелії, півонії, нарциси .

Монстера - незвичайне «чудовисько»
Родина Східна Індія та Південна Америка. Монстера - красиве вічнозелена рослина, що відноситься до ліанах. Це одне з найпоширеніших кімнатних рослин. Молоде листя цільні, з віком - продірявлені, а потім і повністю розрізні.

Маньчжурський велетень
Майже в кожній книжці з лікарських рослин розказано, як заготовлювати і при яких захворюваннях використовувати листя і плоди волоського горіха. Але, на жаль, вирощувати його в середній смузі вельми проблематично.

Червона рута - цілюща пряність.
Рута по-грецьки означає «рятувати». Вона дала назву великому сімейству рослин (рутові), до якого відносяться оксамит амурський (коркове дерево), гарний, але дуже отруйний ясенець (неопалима купина) і цитрусові: лимон, апельсин, мандарин.

Повитиця - небезпечна сусідка
До роду повитиці - Cuscuta відносяться найбільш небезпечні для культурних рослин квіткові паразитичні рослини, що поєднують велику життєздатність з високою плодовитістю.

Гіпоцірта - поцілунок літа
     У цього чудового рослини сімейства геснерієвих жовті або помаранчеві квітки схожі на складені для поцілунку губи. Будь то ампельна рослина в підвісному кашпо або звичайний квітку в горщику на підвіконні - гіпоцірта стає все більш популярною у любителів кімнатного квітникарства.

Бегонія - тонка чуттєвість
Існує величезна кількість сортів бегонії. Одні - чудово цвітуть, інші зачаровують своїми писаними листами. Можна сміливо сказати, що бегонії - рослини на всі випадки життя.

Зірчастий кактус
Астрофітум (лат. Astrophytum, сем. Кактусові) - дуже поширений в кімнатній культурі рід кактусів, які прийшли до нас з Америки. Астрофітум мають м'ясисті кулясті стебла з декоративними колючками або цяточками. Астрофітум не вимагають складного догляду, вони легко зацвітають в кімнатних умовах, все літо радуючи око жовтими квітками, розташованими на верхівці стебла.

Гібіскус - рубін вашого будинку
Ця легенда широко відома в Східній Азії. Розповідає вона про те, як людині відкрилися чудесні властивості квітки гибискуса . Знесилений довгим переходом через джунглі, що збився з дороги подорожній присів відпочити. Він був голодний і змучився від спраги. Розташувавшись серед дерев і кущів, він почав розводити вогонь. Наливаючи в казанок воду, мріяв, щоб боги послали йому їжу.

Рослина хижак - Сарраценія
Сімейство сарраценієвих ( Sarraceniaceae ) складається з 3 пологів і 17 видів: дарлінгтонія ( Darlingtonia ) - 1 вид, геліамфора ( Heliamphora ) - 6, і самий значний рід у сімействі - це рід сарраценія ( Sarracenia ): 10 видів. Це багаторічні, кореневищні, болотні трави, що належать до числа найбільших комахоїдних рослин. Нижні листя сарраценієвих лускаті; над ними височить розетка з декількох великих короткочерешкові ловчих листя, перетворених у своєрідні трубковідний глечики чи урни з широкими отворами на верху.


   2012