404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Манжетка
Англійці називають цю рослину Lady's Mantle, німці Frauenmantel, що означає «дамська накидка». Наукове російська назва - манжетка, одне з народних назв - заяче пальтечко.

Плямиста гейхера
Часто, задовго до ботаніків, рослина відкривають і починають використовувати в медицині та кулінарії прості люди. І гейхера не виняток. Американський варіант англійської назви гейхери - герань плямиста.

Проліска - первоцвіт
Настання весни по справжньому відчувається зі збільшенням кількості та тривалості сонячних днів, по співу птахів, набухання бруньок на деревах і чагарниках. Першими на зустріч сонцю розпускаються бруньки верби, за ними, на відталих відкритих ділянках грунту, з'являються первоцвіти. Одні з них, проліски - маленькі блакитні квіти на тонких стеблах з лінійними листками (за формою нагадують листя всіх цибулинних) тільки в зменшених розмірах.

Лютий. Народний календар
У стародавніх римлян лютого присвячувався покаяння в гріхах і пам'яті покійних і назвали його в честь бога підземного царства Фебрууса. За іншою версією - ім'я місяцю було дано за назвою обряду культового очищення від гріхів, покаяння в Стародавньому Римі - februarius (лат.

Іпомея - в саду фея!
Іпомея (лат.  Ipomoea ),  фарбітіс - рід квіткових рослин, є найбільшим родом сімейства берізка ( Convolvulaceae ). Назва цієї рослини, «в'юн», визначається його здатністю обвиваючі. Назва походить від грецьких слів ips - «хробак» і homoios - «схожий», через схожість форми кучерявого стебла з хробаком.

Гіпоцірта - поцілунок літа
     У цього чудового рослини сімейства геснерієвих жовті або помаранчеві квітки схожі на складені для поцілунку губи. Будь то ампельна рослина в підвісному кашпо або звичайний квітку в горщику на підвіконні - гіпоцірта стає все більш популярною у любителів кімнатного квітникарства.

Зелений талісман водолія
Астрологи називають маранту талісманом Водолія. Стверджують, що це вишукане кімнатна рослина стимулює людей до пошуку нових, нетрадиційних рішень, допомагає поглянути на старі проблеми по-новому.

Штернберг - малий золотник, але дорогий
З приходом осені в саду настає затишшя: відцвітають останні квіти, меркне покрив газонних трав, втрачають листя дерева. Але саме в цю пору починає цвісти Штернберг! Ця дивовижна крихта немов наповнює клумби сонячним світлом, повертаючи тепло пішов літа в наш сад. Давайте познайомимося з цією рослиною ближче. В умовах саду Штернберг не плодоносить, але дуже добре розмножується дочірніми цибулинами.

Дракула, - страшно красива орхідея
     Дракула ( Dracula ) - рід епіфітних рослин з сімейства Орхідні ( Orchidaceae ), поширених у вологих лісах Центральної і Південної Америки. Рід налічує 123 види. З 123 видів, які зараз включені в рід Дракула, першим був описаний вид  Masdevallia chimaera (зараз -  Dracula chimaera ): це було зроблено Генріхом Густавом Райхенбахом (1823-1889) на основі рослини, знайденого в березні 1870 року в Західних Кордильєрах складальником орхідей Бенедиктом Роелем.

Філодендрон: симпатичні Ліанка
Популярність філодендронів збільшується з року в рік, - адже ця рослина вирощували ще з вікторіанських часів, і з тих пір воно любимо багатьма квітникарями.


   2012