404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Слимаки - слизькі шкідники
Слизень (слимак) - загальновживана назва ряду черевоногих молюсків, які в ході еволюційного розвитку зазнали редукцію або повну втрату раковини ( slugs - англ.

Хвороби та шкідники гладіолусів
Шкідники      Знижують декоративність, в деяких випадках призводять до повної загибелі рослин різні шкідники. Листя, бутони і квітки гладіолусів обгризають совки капустяна і Горчакова, голі слимаки. Коріння і бульбоцибулини гладіолусів ушкоджують ковалики, хрущі, озимі совки, галові нематоди. В результаті пошкоджень цими шкідниками рослини відстають у рості, жовтіють, в'януть і гинуть.

Ягода Диявола
Кизил на азербайджанською значить «червоний». Невідомо, чому його так назвали. Можливо, через колір ягід? Але вони бувають не тільки червоними, але і жовтуватими. А може, через колір деревини? Вона дійсно має червоне забарвлення. У народі кизил називають ще й «ягодою диявола». Хто знає, чому саме так нарекли ці смачні плоди з невеликого, в 3-3,5 метра заввишки кущ-дерево.

Епісция - фіолетове полум'я
Епісция належить до сімейства геснерієві (Gesneriaceae). Назва роду Episcia походить від грецького «episkios» - темний, затінений. Батьківщина епісції - тропічні ліси Бразилії, Мексики, Колумбії, Гвінеї, Сурінаму і Антильських островів. У природі вони ростуть як низькорослі стелящиеся трави, що мають безліч бічних пагонів, в тінистих вологих місцях під деревами. Рід епісції (Episcia) належить до широко представленого в кімнатному квітникарстві сімейства геснерієвих, і налічує від 30 до 40 видів рослин.

Пепіно з Південної Америки
У цієї культури є й інші назви - манговий огірок, солодкий огірок, кущова диня, динна груша. Рослина належить до сімейства пасльонових і доводиться близьким родичем перцю, томатів, баклажанів, фізаліс і картоплі.

Шкідники кімнатних декоративних рослин
Багато шкідники кімнатних рослин відносяться до категорій, які будуть наведені нижче. Ця інформація допоможе вам визначити, з ким ви маєте справу, вибрати необхідні заходи боротьби, навіть якщо у вас не виходить відразу розпізнати шкідника. Павутинний кліщ червоний - крихітні членистоногі шкідник, якого можна визначити по наявності його павутини і плям жовтого кольору на листках.

Рослина джунглів - фікус
Як доглядати за цим вихідцем з джунглів? Щоб фікус добре ріс, необхідно створити йому умови, що відповідають тропічним. Влітку треба добре поливати, а взимку - помірно. Кожну весну рослину потрібно пересаджувати в нову землю. Грунт готують з дернової, листової землі, торфу і піску в співвідношенні (2:1:1:1).

Посуд для рослин
Велике значення у догляді за квітами мають горщики, в яких вони ростуть, а також правильний підбір типу і розмірів ємності. Саме від цього значною мірою залежить ріст і розвиток рослин. Підбирати різні види посуду потрібно залежно від біологічних особливостей рослин.

Агапантус - квітка любові
Два роки тому у нас вдома оселився агапантус, і виявився він на рідкість вдячної культурою. Назва цієї квітки походить від грецьких слів agape - любов і anthos - квітка. Взимку 2004 р. ми придбали 2 невеликих рослинки, вони були настільки малі, що помістилися в горщику діаметром 7 см. Батьківщина агапантуса - мис Доброї Надії. Хоча це і Африканський континент, але за кліматичними умовами він кілька схожий з півднем Росії.

Ялинка - як зберегти голки?
Кожен з нас, купуючи натуральну ялинку, замислюється, а чи потрібно за нею доглядати і як це зробити? Думаю, багато хто зіткнувся з тим, що голки на новорічній красуні дуже швидко починають опадати. Чи можна з цим впорається? Давайте спробуємо подбати про зеленої королеві Нового року! Як вибрати лісову красуню Ви вирішили поставити на свято традиційну ялинку - не штучну, а саму що ні на є справжню , і хотіли б, щоб вона постояла до старого Нового року, тобто не менше двох тижнів.


   2012