404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Пахира
У пахиру гарні листи, які за своєю формою нагадують листя каштана. Саме через це подібності пахиру також називають гвіанським або малабарським каштаном. Завдяки гарній кроні цю рослину і вирощують в домашніх умовах. Рослина тепло-і вологолюбна, і якщо забезпечити йому ці умови, то пахіра порадує швидким ростом.

Венерин черевичок
     Ось і промчала бурхлива весна, настало літо, а з його приходом в лісі помітно поменшало яскравих фарб. Затихає навіть різноголосий хор пташиних голосів, і здається, що ліс завмирає. В цей самий час, десь у червні, зацвітають наші північні орхідеї: нічна фіалка - любка дволиста зі свічкою білих запашних квіток, зозулині слізки - зозулинець плямистий з колосоподібне суцвіттям з світло-бузкових квіток і венерин черевичок, званий в народі «туфелькою» , «Адамової головкою», «панночкою в капелюшку».

Люпин - прекрасні свічки
Мимоволі дивуєшся, коли проїжджаєш влітку по путівцях. Розтягнулися довгі свічки люпину від кінця і до краю, перетворили в лілово-синій океан занедбані луки. Хто таку красу виростив? Люпиновий чудо природи полягає в тому, що для густих заростей квітки досить того, щоб одне насіння випадково впало, і його підхопив вітер. Навіть безплідні пісковики можуть бути засіяні люпином, тому що його коренева система сильно розгалужується і може витягти корисні речовини з глибинних шарів грунту.

З-під води дістали
На російському ринку садівництва з'явилося унікальне природне добриво з багатовіковою історією. Під шаром мулу і грунту невинно чистих озер Тверській області приховано незліченне багатство. З донних відкладень (реліктового сапропелю), зберігаючи природний вигляд, з безпечної технології видобувають органічне добриво ArganiQ .

Бакопа - унікальне кімнатна рослина
Вирощування кімнатних рослин - захопливе заняття. Зелені насадження не тільки допомагають створити красу, затишок і приємну атмосферу в будинку, але і піднімуть настрій.

Гептаплеурум або Шеффлер?
Здравствуйте, читачі. Хотіла б поділитися з вами своїм прикрістю. Останні три роки я вирощую у себе на вікні шеффлеру, куплену в магазині, ніяких проблем у мене з нею не було. Але нещодавно в листуванні з одним з читачів блогу у нас зайшов суперечка про те, що шеффлера не повинна пахнути.

Божественний мирт
Мірт - дитя Східного Середземномор'я, вічнозелена рослина. Цей гіллястий чагарник досягає двометрової висоти. Темноліственний мирт дуже гарний. У нього щільні, блискучі, довгасті листя з короткими черешками. Якщо листочок мирта розтерти, то ви відчуєте приємний запах. У пору цвітіння мирт покривають дрібні рожеві або білі квіти, які в поєднанні з темно-зеленими полірованими листами виглядають казково.

Офиопогон японский, японский ландыш
Офиопогон японский, японский ландыш — Ophiopogon japonicus. Семейство — лилейные. Родина — Япония, Китай. Офиопогон — многолетнее травянистое растение с тонкими, узколинейными, жесткими листьями длиной до 35 см. Встречаются растения с пестрыми листьями. На Черноморском побережье России О.

Загадка Сходу
Цикламен відноситься до дрібного роду, який включає дикі витривалі види з маленькими квітками і культурні цикламени.

Ананас, ласкаво просимо в тропіки
Першими європейцями, спробувати ананас, були моряки з каравели Санта-Марія, підійшла в 1493 році до берегів Америки. Христофор Колумб, який командував каравелою, зробив такий запис: «C виглядом схожий на соснову шишку, але вдвічі більше за розмірами, цей фрукт чудовий на смак, м'який, соковитий і дуже корисний» .


   2012