404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Прекрасні червоні квіти - цикламена
Цикламен - це найпрекрасніше квітуче багаторічна рослина родини первоцветних. Купуючи це красиве рослина в горщику, не варто сподіватися і розраховувати, що воно таким буде виглядати завжди. Відразу ж після цвітіння цикламен втрачає свою декоративність, але можна постаратися зберегти його до наступного року і дочекатися наступного цвітіння.

Застосування і види Баданів
Перший вид роду, бадан товстолистий (Bergenia crassifolia), був описаний Карлом Ліннеєм в 1760 році за екземплярів, надісланим з Петербурга, куди їх привезли учасники однієї з сибірських експедицій. Лінней відніс невідоме рослина до роду Ломикамінь і дав відповідну назву: ломикамінь товстолистий. Потім ботанік Конрад Менхим відніс бадан в окремий рід - Бергені, яка була названа на честь цілителя Карла Августа фон Бергена.

Канни холоду не бояться
З початком весни березневе сонечко пробуджує ці рослини з розкішними квітами, які за красою можуть зрівнятися з гладіолусами, а по химерності форм - з ірисами. Слово «канна» в перекладі з грецького означає «тростинка» - через деякого подібності з нею в будові стебла.

Місячний календар. Січень 2010.
Звичний для нас календар, яким ми користуємося в щоденному житті, пов'язаний зі зверненням Землі навколо Сонця. День змінює ніч. Зима змінює осінь, літо змінює весну. Дванадцять місяців послідовно змінюють один одного від січня до грудня, відраховуючи сезони пір року.

Взимку і влітку хороша!
Катальпа - дуже красиве і ефектне листопадне дерево, що досягає в кліматі Середньої смуги висоти 5-6 метрів. Без проблем зростає на багатих, легких і добре дренованих грунтах, в повністю освітлених місцях, вологолюбна. Тривалість цвітіння 25-30 днів (з середини червня).

Шкідники кімнатних декоративних рослин
Багато шкідники кімнатних рослин відносяться до категорій, які будуть наведені нижче. Ця інформація допоможе вам визначити, з ким ви маєте справу, вибрати необхідні заходи боротьби, навіть якщо у вас не виходить відразу розпізнати шкідника. Павутинний кліщ червоний - крихітні членистоногі шкідник, якого можна визначити по наявності його павутини і плям жовтого кольору на листках.

Чому всихає маранта?
Маранта - дуже цікаве, але, на жаль, вимоглива рослина. Але якщо ви готові задовольняти її капризи, вона віддячить вам дуже гарними листям. Складно навіть сказати, які ще кімнатні квіти можуть позмагатися з маранта в химерності розписних візерунків на листках.

Дарлінгтон - хижа кобра
Хижа рослина дарлінгтонія, листя якої нагадують приготувалася до нападу кобру з розпущеним капюшоном, вважається рідкісним родом сімейства сарраценієвих і ретельно охороняється згідно Вашингтонської Конвенції . Область розповсюдження Дарлінгтон в дикій природі дуже обмежена - це відносно невеликий район між американськими штатами Орегон і Каліфорнія.

Жожоби - замінник кашалотів
Сіммондс китайська (Simmondsia chinensis) - це багаторічний вічнозелений чагарник, висота якого складає від 1 до 2 метрів. Зростає цей чагарник в районах Північної Америки, Арізони, Мексики, де відомий під назвою жожоби. Давно відомий як джерело багатьох корисних речовин, в першу чергу, біологічно активних.

Анігозантос, або Кенгуровий лапка
Анігозантос , або  Кенгуровий лапка ( Anigozanthos ) - рід трав'янистих багаторічних рослин з сімейства Коммеліноцветние.


   2012