404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Запашна цариця ночі
Важко повірити, що ця фантастично гарна, оригінальна ліана - близька родичка звичайного дурману. Зовні - нічого спільного. Квітки у бругмансии великі, абсолютно неповторної форми і з таким же незвичайним ароматом - не дарма їх називають «ангельські труби».

Застосування жоржин в озелененні. Частина 1.
Використання жоржин для озеленення великих територій В даний час для озеленення житлових кварталів міст і селищ поряд з великоквіткові махровими жоржинами широко застосовуються масові посадки карликових НЕ махрових жоржин. Найчастіше жоржини садять широкими рабатками (15 - 20 рослин на 1 м 2 ), облямований їх бордюром з сріблястою приморській цинерарії або темнолистові периллу .

Любисток
Любисток відноситься до сімейства зонтичних. Багаторічна трав'яниста рослина, що досягає у висоту 2 м. Має товстий, гіллястий корінь.

Ардізія - кущ з ягодами
Ардізія - Ardisia. Сімейство - мірсіновие. Батьківщина - тропічні райони Азії. Оригінальна вічнозелене кімнатна рослина з красивими плодами. У кімнатних умовах ардізія являє собою невеликий кущ висотою 60 - 80 см із зеленими шкірястими листками овальної форми. Навесні (травень - червень) цвіте дрібними, білими квітками.

Філодендрон, або лістодерево
Філодендрон, або лістодерево відбувається з бразильських лісів, де росте як ліана. Кращий вид для кімнатної культури - філодендрон пертузум, або продірявлений. Правильне наукова назва цієї рослини - монстера делідіоза. Назва «деліціоза» характеризує чудовий смак плодів цієї рослини на батьківщині, де вони вживаються в їжу. Досліди, проведені з додатковим харчуванням дорослої рослини філодендрона лабораторією фізіології рослин Українського науково-дослідного інституту плодівництва в Києві, показали, що укорінення повітряних коренів в окремій діжці і рясна підгодівля рослини розчинами повних мінеральних добрив сприяли зацвітання і утворення великих плодів.

Мушмула японська, або локва
      Мушмула японська , або локва , належить до сімейства розоцвітих, до підродини яблуневих. Батьківщиною її вважають Гімалаї, Північну Індію, Китай. З давніх часів її культивували в Японії. Звідки і пішла її назва (не слід плутати з мушмулою кавказької, або німецької). Квітки мушмули двостатеві, вони зібрані на кінцях укорочених плодових гілок у стислі короткі кисті довжиною 3-12 см, частіше по 60-90 квіток на ніжках з білими, кремовими, трохи хвилястими пелюстками з опушеною внутрішньою частиною.

Африканський волоський горіх
Африканський волоський горіх (Coula edulis) є вічнозеленим деревом, що виростають в тропічних і субтропічних областях Західної Африки. Хоча у цієї назви (волоський горіх) є синонім (волоський, або волоський горіх), дерево африканського волоського горіха не має нічого спільного з ним.

Дерево - легенда
Пальма - дерево-легенда. Народи багатьох країн поклонялися пальм, вважаючи їх священними рослинами. Більше тисячі років тому греки для повідомлення про свою перемогу посилали в Елладу гінців з пальмовою гілкою.

Агава - екзотика вдома
Агава (Agave). Сем. Агавові - Agavaceae. Природний ареал зростання - пустелі Центральної Америки, де зустрічається більше 300 видів цього роду, в Росії найбільш поширена агава американська (Agave americana).

Медінілла - краса тропічного лісу
Її батьківщина - тропічні ліси Філіппін, де буйство фарб, запахів і звуків перетворює ліс на справжній казковий місто. І в цьому місті кожен житель намагається привернути увагу комах за допомогою оригінальної форми, яскравого забарвлення, незвичайного запаху. Адже тільки домігшись уваги літаючих, повзаючих, що дзижчать і пурхають глядачів рослина може бути спокійно щодо продовження свого роду.


   2012