404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Слимаки - слизькі шкідники
Слизень (слимак) - загальновживана назва ряду черевоногих молюсків, які в ході еволюційного розвитку зазнали редукцію або повну втрату раковини ( slugs - англ.

Кімнатні кактуси
Кактуси - своєрідні колючі рослини, що пристосувалися до життя в посушливих пустелях, на малородючих плоскогір'ях південних країн, пов'язані з обширного сімейства кактусових. Вони добре ростуть на пісках пустель і напівпустель, на кам'янистих плоскогір'ях між ущелин скель, розжарених палючими променями сонця. В таких умовах ці рослини пристосувалися запасати в стеблі вологу в період дощів для посушливого часу.

Даваллія - ??заяча лапка
Даваллія привертає увагу своїми волохатими, коричнево-рудим кореневищами, які перевешиваются через край горщика , і через які вона навіть отримала назву «заяча лапка».

Чарівний газон
«Як би чудово не був прибраний сад, але якщо газони не займають у ньому більшу частину території, він ніколи не справить повного ефекту. Ніщо так не піднімає красу рослин, як зелений килим » (з листа садівника-декоратора Демюра, 1862).

Очиток, або гарячкова трава
Походить від латинського слова 'sedo' - вщухати, тому соковиті листя окремих видів раніше використовували як болезаспокійливий засіб. За іншою версією, від слова 'sedeo' - сидіти, - рослини щільно притискаються до грунту, «сидять».

Еукодонія - зимові дзвіночки
Еукодонія (Eucodonia, сем. Геснерієві) - багаторічна трав'яниста рослина кореневищна, батьківщиною якого є тропіки Америки і південно-східної Азії. Листя еукодоніі яйцевидної форми, соковитого зеленого кольору, густо опушені м'якими волосками. Цвіте еукодонія в кінці осені - початку зими. Саме в цей період рослина виглядає найбільш привабливим, адже воно все всипане трубчастими квітками довжиною близько 5 см.

Спатіфіллум - білий парус
Назва «спатифиллум» походить від двох грецьких слів: «спата» - покривало й «філлум» - лист. Це красиве тропічна рослина ще називають «Білим вітрилом», завдяки його незвичайним квіткам, схожим на вітрила.

Медінілла - краса тропічного лісу
Її батьківщина - тропічні ліси Філіппін, де буйство фарб, запахів і звуків перетворює ліс на справжній казковий місто. І в цьому місті кожен житель намагається привернути увагу комах за допомогою оригінальної форми, яскравого забарвлення, незвичайного запаху. Адже тільки домігшись уваги літаючих, повзаючих, що дзижчать і пурхають глядачів рослина може бути спокійно щодо продовження свого роду.

Бакопа - унікальне кімнатна рослина
Вирощування кімнатних рослин - захопливе заняття. Зелені насадження не тільки допомагають створити красу, затишок і приємну атмосферу в будинку, але і піднімуть настрій.

Гінура
Гінура (Gynura, сем. Складноцвіті) - декоративно-листяна рослина родом з тропічної Африки та Азії. Гінура невибаглива і швидко росте. Вона чудово виглядає в підвісну кошику, може вирощуватися і в якості рослини, кучерявого по опорі.


   2012