404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як вирощувати малину
Плоди малини містять безліч корисних речовин, мікроелементів. Цілющі властивості малини садової анітрохи не менше, ніж лісовий. Свіжозібрані або сухі плоди, а також варення з ягід малини застосовуються як жарознижувальний, потогінний ліки при простудних захворюваннях.

Фісташки
Фісташки (Pistacia) - назва походить від перського слова pisteh, їх батьківщина - Іран. Протягом тисяч років вони процвітали в Західній Азії, на території від Сирії до Афганістану. Цінуються вони за вершковий смак та поживну цінність, були улюбленими горіхами в імператорському дворі королеви Савської.

Подарунок усім користувачам «ботанічку»
Шановні друзі! Дозвольте поділитися з вами дуже приємною новиною: наше співтовариство «Ботанічка.ru» є тепер партнером інтернет-магазину «ДомСадок». Наше партнерство обумовлено прагненням зробити життя користувачів Співтовариства про світ рослин для аматорів і професіоналів «Ботанічка.ru» більш комфортною, коли вони, заходячи в магазин, можуть не тільки без проблем вибрати потрібні для себе товари, необхідні для діяльності в саду, на городі або для вирощування кімнатних рослин за досить привабливою ціною, а й висловити свої побажання щодо розширення асортименту товарів, пропонованих інтернет-магазином «ДомСадок».

Як засушити квіти?
Безсумнівно, літо - найкраща пора для засушування квітів, що ростуть у Вашому саду, для того щоб Ви могли насолоджуватися їх красою не тільки влітку, але і в холодні пори року! Слідуючи нехитрим радам, Ви зможете зберегти пишність садових квітів у Вашому будинку і взимку.

До - Ре - Мі - Квасоля!
Квасоля є одним з найдавніших культурних рослин планети. В даний час квасоля займає серед бобових друге місце в світі після сої. В Росію квасоля потрапила порівняно недавно - в 16 столітті - з Туреччини і Франції. Спочатку її називали бобами і спеціально вирощували тільки в декоративних цілях.

Кава: від саджанця до чашки
Хороший стан кавового дерева при вирощуванні в домашніх умовах багато в чому залежить від світлового режиму. Помічено, що культура кави краще розвивається при розміщенні на південних, південно-східних, південно-західних вікнах. Північна сторона непридатна для утримання тропічного гостя. Сильне сонячне освітлення частково затримує ріст молодих саджанців.

Місячний календар. Грудень 2010.
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті. Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом.

Ряболиста диффенбахія
Диффенбахія -ефектне кустовидное багаторічна рослина з гарною строкатої листям. Диффенбахія , латинське - Dieffenbachia, народне - вогник Має товстий соковитий стебло, що більше нагадує стовбур дерева, який несе шапку з великих строкатих листя.

Хлорофітум - кімнатна рослина, яка має бути в кожному домі
Основне призначення кімнатних рослин - радувати нам око зеленню листя і яскравими квітами, дозволяючи забути, що за вікном зараз холодна зима чи похмура осінь.

Колекція прекрасних орхідей
     Не дивно, що здавна орхідеї були овіяні безліччю легенд і оповідей. Все прекрасне миттєво обростає міфами. У різний час легенди про орхідеї виникали і в Китаї, де вони відомі з 8 століття до н.


   2012