404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ділимо чагарники і багаторічні квіти
Перші ознаки наближення золотої осені - пожовкле листя в кронах беріз, червоніючі верхівки кленів - кажуть про готовність декоративних чагарників, ліан, багатолітніх квітів до осіннього поділу. У вересні добре переносять поділ і пересадку гортензії, бузки, мигдаль, кизильники, паркові троянди, жимолость, виноград, актинідія та інші види. Для гортензії, кизильника, чубушника вибираю безвітряне місце в півтіні, де грунт не пересихає, а й не застоюється вода.

Гарбуз - ваш дієтолог
Існує величезна кількість способів приготування гарбуза, а також страв з цієї яскравої красуні. Смачна та корисна гарбуз потрапила до нас з центральної Америки і відмінно прижилася всюди в Європі. Відомо близько 20 видів і безліч різновидів гарбуза.

Холодні і хрусткі
     Жодне застілля не обходиться без свіжих, малосольних і солоних огірочків. Ще Антон Чехов стверджував, що вчені двісті років билися над проблемою кращої закуски, але нічого кращого солоного огірка придумати так і не змогли. Однак спочатку огірок потрібно виростити.

Цвіте до морозів гацанія
Коли природа поступово готується до зимового відпочинку, ця рослина продовжує радувати своїми незвичайними яскравими квітками, ніби кажучи: почекайте, ще не час! За формою квітів гацанія схожа на велику ромашку або герберу і просто вражає різноманіттям забарвлень: білого, рожевого, кремового, помаранчевої, бронзової, червоною з чіткими чорними цятками біля основи пелюстки, разом утворюють темні круги.

Боротьба з бур'янами на садовій ділянці
Всім дачникам неприємно бачити на своєму городі бур'яни. Кожен садівник знає, як важко з ними боротися. Ми використовуємо різні методи, але, на жаль, бур'яни зникають на нетривалий час, а потім з'являються знову.

Гіппеаструм - зірка привабливого щастя
Гіппеаструм - цибулинна рослина сімейства амарилісових з довгими листям і великими квітками незвичайної краси, вінчаючими високий цветонос. Квітучий гиппеаструм не залишить байдужими навіть тих, хто не захоплюється квітами.

Місячний календар. Жовтень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті. Нагадуємо, що в календарі наведені лише приблизні рекомендовані і Нерекомендовані роботи. Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячні календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Банан на радість вам
Банан (лат. Musa) - рід багаторічних трав'янистих рослин сімейства Бананові (Musaceae), батьківщиною яких є тропіки Південно-Східної Азії (ПСА) і, зокрема, Малайський архіпелаг. Бананами також називають плоди цих рослин, що вживаються в їжу. В даний час різні сорти стерильного тріплоідний культігена Musa paradisiaca (штучного виду, що не зустрічається в дикій природі), створеного на основі деяких видів цих рослин, широко культивуються в тропічних країнах і в багатьох з них складають найважливішу частку експорту.

Хойя - пухнасті суцвіття
Свою назву вона отримала на честь англійського садівника Томаса Хоя (англ. Thomas Hoy, 1750-1822), довгий час працював у герцога Нортумберлендського, здебільшого в оранжереях з тропічними рослинами. Ця ліана здавна цінується садівниками, зокрема у себе на батьківщині в Австралії, де були виведені багато її різновиди .

Агава для краси, користі і веселощів
Агава (Agave) - суккулентное рослина з розеткою товстих листів, як правило, по краях листя є колючки. Суккулентними називають рослини з м'ясистим листям, в яких може запасатися волога.


   2012