404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Колумнея
Колумнея (Columnea, сем. Геснерієві) - ампельна рослина, батьківщиною якого є тропіки Центральної і Південної Америки. При правильному догляді колумнея кожну весну буде радувати вас численними трубчастими вогненно-червоними або оранжевими квітками, що сидять в пазухах листків. Пагони колумнеї досягають в залежності від виду до 1,4 метра в довжину.

Оксаліс - кислиця
Кислиця звичайна (Oxalis acetosella) - кореневищна рослина, висотою 8-10 см. Листя на довгому черешку нагадують листя конюшини, мають властивість складатися на ніч, у похмуру погоду і при яскравому сонці. Квітки білі, поодинокі, на довгих квітконосах. Цвіте в травні-червні. Кислиця сукулентних (Oxalis succulenta) відрізняється від інших видів чотирискладовими бронзово-зеленими листками і рожевими квітками.

Купуємо рослини правильно
Слід мати на увазі, що продаються в магазинах рослини відчувають стрес. Це пов'язано з тим, що кімнатні рослини, призначені для продажу, вирощуються в спеціально обладнаних теплицях, в яких постійно підтримується висока вологість, необхідна освітленість і температура. Продавці кімнатних рослин докладають всіх зусиль, що б правильно провести доставку і рослина добре виглядало, проте воно все одно буде перебувати в стресовому стані.

Бедренец
Немає нічого дивного в тому, що рослина бедренец було включено в державну фармокопею Німеччини та Швейцарії. Бедренец-ломикамінь напрочуд життєздатні й невибаглива рослина сімейства зонтичних. Зростає бедренец на цілинних узліссях, лісових галявинах і на кам'янистих грунтах. Вирвати рослина з коренем не представляється можливим, тому що воно досить міцно сидить у землі, а з роками накопичує унікальні біологічні речовини: ароматичні з'єднання, оцетова і бензойна кислоти, жирні та ефірні олії, смоли, сапоніни, кумарини, протеїни, цукру, флавоноїди.

Поради відпочиваючим за містом
Щоб поїздка на природу не стала останньою, подумайте про себе . Не засмагати більше 30 хвилин під палючими променями. Більш красивий загар можна отримати і в тінистому місці, так як сонячне світло має здатність розсіюватися.

Кактусята з насіння!
Кактуси - безсумнівно прекрасні рослини. Хто не любить кактуси? Кактуси досить легко вирощувати, але їх треба любити, а то нічого не вийде. У вас з'явився кактус.

Даваллія - ??заяча лапка
Даваллія привертає увагу своїми волохатими, коричнево-рудим кореневищами, які перевешиваются через край горщика , і через які вона навіть отримала назву «заяча лапка».

Загадка Сходу
Цикламен відноситься до дрібного роду, який включає дикі витривалі види з маленькими квітками і культурні цикламени.

Хлорофітум - кімнатна рослина, яка має бути в кожному домі
Основне призначення кімнатних рослин - радувати нам око зеленню листя і яскравими квітами, дозволяючи забути, що за вікном зараз холодна зима чи похмура осінь.

Аліссума бурхливі хвилі
Аліссум морський, або каменнік (Alyssum maritimum). Сімейство капустяні - Brassicaceae. Рід алиссум об'єднує близько 100 видів. Більшість з них дико виростає в країнах Середземномор'я, часто на сухих кам'янистих місцях, з чим і пов'язана назва «каменнік». Компактна рослина висотою до 10 см. Кущ у аліссума густоветвистий з довгастими матово-зеленими листочками. Квітки зібрані в гроновидні суцвіття.


   2012