404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Капсикум, або мексиканський перець
Капсикум, або мексиканський перець, перш за все, притягує до себе увагу яскравою розсипом незвичайних плодів червоного, фіолетового або жовтого кольору. Плоди дійсно мають величезне схожість з маленькими перчиками, які досить довгий час тримаються на маленькому компактному кущі капсикума.

Часник від Ганічкіна
Високі цілющі властивості часнику обумовлені його виключно багатим хімічним складом: він містить більше 26% вуглеводів, 6,5% білка, до 20 мг аскорбінової кислоти, миш'яковисті сполуки, які надають лікувальну дію при вживанні його в сирому вигляді. Часник також володіє найсильнішим фітонцидним (бактерицидну) дію. В їжу використовують молоді листя і зубки.

Тамарілло, або Томатне дерево
     Тамарілло , або  цифомандра бурякова , або  Томатне дерево ( Cyphomandra betacea ) - плодова рослина сімейства Пасльонові.

Мініатюрний апельсин
Цітрофортунелла - представник особливого гібридного роду, представленого вічнозеленими деревами та чагарниками. Ці рослини в основному вирощують заради приносять ними плодів. Цітрофортунелла - горщечне компактна рослина, на якому утворюються мініатюрні апельсини. Рослина придатна для приміщення.

Жакаранда, або палісандровою дерево
Жакаранда ( Jacarnda ) -  рід рослин сімейства Бігноніевие. В роду налічується близько п'ятдесяти видів. У більшості випадків це великі або середньої величини вічнозелені дерева, що ростуть, в основному, в тропічній та субтропічній зоні.

Ряболисті Фікус Бенджаміна
Фікус Бенджаміна прийшов до нас з тропічних регіонів, це вічнозелене дерево несе на своєму короткому стволі з гладкою корою сіро-бежевого кольору широко розгалужену крону, яка підпирає численними повітряними коренями. Існують садові форми фікуса Бенжаміна, в тому числі і дрібнолисті дерева. Фікус Бенджаміна, відомий багатьом як кімнатна рослина, не вимагає особливого догляду і цілком придатний як бонсай.

Посуд для рослин
Велике значення у догляді за квітами мають горщики, в яких вони ростуть, а також правильний підбір типу і розмірів ємності. Саме від цього значною мірою залежить ріст і розвиток рослин. Підбирати різні види посуду потрібно залежно від біологічних особливостей рослин.

Маленький корал будинку
Рід ріпсаліс сімейства кактусових об'єднує близько шістдесяти видів епіфітних чагарників, що на вигляд нагадують кактуси. Їх форма дуже різноманітна: є види з тонкими трубчастими членистими стеблами, із стеблами потовщеними, з «гранованими» і лускатими стеблами. Цвітіння рослин припадає на зимовий період. В цей час у рослин з'являються дрібні білі або жовтуваті квітки.

Канни холоду не бояться
З початком весни березневе сонечко пробуджує ці рослини з розкішними квітами, які за красою можуть зрівнятися з гладіолусами, а по химерності форм - з ірисами. Слово «канна» в перекладі з грецького означає «тростинка» - за деякого подібності з нею в будові стебла. Це досить велика рослина з ефектними сизо-зеленими або пурпурними листям, великими квітками на високих міцних квітконосах до 150 см у висоту і потужними підземними кореневищами.

Маранта - молящаяся трава
Маранти - багаторічні трав'янисті рослини з прямонаправленимі або сланкими пагонами і з кореневі бульби. Названі рослини в честь венеціанського медика Барталомео маранта (XVI століття). Маранта , латинське -  Maranta . Сімейство марантових налічує близько 400 видів рослин, які відносяться до 30 родів.


   2012