404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вирощуємо декоративний лук
Декоративні луки - Алліум, відрізняються великою різноманітністю і здатні прикрасити будь-який сад яскравими кульками своїх суцвіть . Невибагливі цибулинні рослини починають розпускатися наприкінці весни і надовго "застигають" на піку краси. І навіть після закінчення цвітіння, під час дозрівання насіння, засихають головки декоративних луків виглядають вельми привабливо.

Живородні дерева
На узбережжі Карибського моря, в Тайванській протоці та на інших океанських узбережжях тропіків незмінно поселяється незвичайна берегова рослинність. Немов ідучи від надмірної тісноти на суші, ці дерева на своєрідних коренях-ходулях спрямовуються до самого берега, а деякі навіть вторгаються в вируючі хвилі океану. Це мангри, мангрові ліси-зарості.

Петров хрест, або Цар-трава
     Якщо ви раптом побачите, як з-під землі стирчать якісь блідо-рожеві лахміття з палець завдовжки, знайте, що вам довелося зустрітися з Петровим хрестом. Хоча, звичайно ж, поміркувати над тим, що це таке, в будь-якому випадку, доведеться. Надто вже рослина незвичайне, не відразу і зрозумієш, що це таке.

Переваги і методи вирощування рослин на гідропоніці
Гідропоніка - це спосіб вирощування рослин без грунту. Слово походить від грец. - Вода і - робота, «робочий розчин». При вирощуванні гідропонним методом, рослина харчується корінням не в грунті, більш-менш забезпеченої мінеральними речовинами, поливаемой чистою водою, а у волого-повітряної, сильно аеріруемой водної, чи твердою але пористої, волого-і воздухоемкость середовищі, що сприяє диханню коренів в обмеженому просторі горщика, і вимагає порівняно частого (або постійно-крапельного) поливу робочим розчином мінеральних солей, приготованим за потребами цієї рослини.

Красуня магнолія
Рід магнолія представлений 80-ма видами. Він поширений у Східній та Південно-Східній Азії, на островах Ява і Суматра, в Центральній і Північній Америці.

Посуд для рослин
Велике значення у догляді за квітами мають горщики, в яких вони ростуть, а також правильний підбір типу і розмірів ємності. Саме від цього значною мірою залежить ріст і розвиток рослин. Підбирати різні види посуду потрібно залежно від біологічних особливостей рослин.

Лілія - ??емблема непорочності, квітка архангела Гавриїла і династії Бурбонів
Глава з книги чудового біолога і педагога Миколи Федоровича Золотницького (1851-1920), «Квіти в легендах і переказах». Перше видання цієї книги було в 1913 році (Після цього книга неодноразово перевидавалася). Біла, дивовижна лілія, цей символ невинності і чистоти, має в міфології свою цікаву легенду.

Ірезіне
Ірезіне (Iresine, сем. Амарантові) - барвисте рослина, що привертає погляд яскравими, незвично забарвленими листям і стеблами. Батьківщиною ірезіне є тропіки та субтропіки Америки. Рослина невисока (близько 0,5 метра), виглядає як компактний напівчагарник з овально-ланцетними, довжиною 5 - 6 см листям темно-малинового кольору з чітко виділяються червоними жилками.

Сад у посудині
Створені сади в запечатаних судинах ідеально підходять для вимогливих дрібних кімнатних рослин, які неможливо утримувати в звичайних умовах приміщення. У таких посудинах волога постійно циркулює, конденсуючись на скляних стінках, вона крапельками збігає по них назад вниз. Крім цього такий спосіб розміщення рослин досить екзотичний і він завжди буде предметом вашої гордості.

Аромати круглий рік: запашні рослини для кімнат і зимових садів
У кімнатах і зимових садах можна насолоджуватися ароматами екзотичних квітів протягом практично всього року. Для пристрою «запашних садів» підходять тільки просторі, провітрювані приміщення, в яких аромат квітів не буде занадто концентрованим і задушливим. Інтенсивність аромату підвищується або знижується також в залежності від температури в приміщенні. Щоб уникнути зайвої концентрації запаху, бажано підбирати рослини так, щоб цвітіння однієї рослини починалося, коли інше майже відцвіте.


   2012