404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Посадив дід ... Кольрабі
Кольрабі не схожа на капусту, її скоріше можна назвати ріпою або бруквою. Розрісся стебло за смаком нагадує кочеригу ??капусти, але кольрабі набагато смачніше і соковитіше. Солодкий смак кольрабі надає міститься в ній сахароза.

Примула - золотий ключик
Примули називають також первоцвітом, оскільки з'являються вони навесні в числі перших квітів. В народі їх називають ще «баранчики» - молоді листочки, хвилясті і опушені, схожі на спинки ягнят; «ключиками» - квітки зібрані в суцвіття, що нагадують зв'язку ключів.

Сортові гібіскуси. Любов, терпіння і труд.
Існує безліч видів і сортів гибискуса. У південних областях як нашої країни, так і зарубіжжя широко розповсюджений гібіскус Сирійський, росте він і квітне повсюдно під відкритим небом і радує око великою кількістю квітів. Є й кімнатна рослина, от про нього і хочу рассказть. Часто його називають «Китайський розан», але до троянд гібіскуси не мають ніякого відношення, - це сімейство мальвових.

Фізаліс - декоративно-смачний паслін
Фізаліс (Physalis, сем. Пасльонові) - це прекрасне рослина, яка не тільки прикрасить собою будь дачну ділянку, але і подарує вам смачні плоди, які можна їсти як у свіжому вигляді, так і робити з них варення. І, звичайно, всі знають, як чарівно виглядають яскраво-помаранчеві коробочки фізалісу в букетах із сухоцвітів.

Смородиновий почковий кліщ
Смородиновий нирковий кліщ поширений повсюдно, де вирощується смородина. Самки шкідника мають видовжену форму тіла білого кольору.

Капській конвалія - ??Фрезія
Витончені ароматні трубчасті квітки фрезії, пофарбовані в ніжні пастельні тони, збудовані в рядок на тонкому міцному квітконосі заввишки до 40-50 см.

Лимон - столітня історія
     Вже більше ста років в наших будинках ростуть лимони . Плоди їх за своїми якостями не поступаються вирощеним у відкритому грунті. І все ж вони до цих пір не отримали такого широкого розповсюдження, як столітник, герань та деякі інші кімнатні рослини. Найбільшу трудність при вирощуванні цитрусових представляє їх розмноження - живцювання, щеплення, необхідні для збереження сорту і раннього вступу в плодоношення.

Розмноження Оливи
Дрібні білі або злегка жовтуваті квітки з приємним тонким ароматом з'являються до середини червня. У кімнатних умовах цей процес триває кілька місяців. Запилюють оливу комахи чи вітер, але, якщо погода стоїть безвітряна, гілки щодня струшують. При самозапиленні плоди зав'язуються різної величини, а перехресне запилення покращує і якість плодів, і врожайність. У кімнатних умовах олива дає близько 2кг оливок, а в саду - до 20 кг.

Фісташки
Фісташки (Pistacia) - назва походить від перського слова pisteh, їх батьківщина - Іран. Протягом тисяч років вони процвітали в Західній Азії, на території від Сирії до Афганістану. Цінуються вони за вершковий смак та поживну цінність, були улюбленими горіхами в імператорському дворі королеви Савської.

Амариліс і його родичі
Амариліси . Вельми красиво квітучі цибулинні рослини. Листя у них лінійно-язикоподібне. Великі квіти з чудовим запахом сидять на високих трубчастих квіткових стрілках, зібрані по кілька в парасольці. Від тяжкості квітконіжки вигнуті. Великі цибулини можуть утворити 1-2 квіткові стрілки з 3-4 квітами на кожній.


   2012