404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Своя лаврушка
Лавр (Laurus), вічнозелена рослина сімейства Лаврові - Lauraceae. Батьківщина - Середземномор'я, Канарські острови, де зустрічаються 2 види. Греки присвячували лавр богу краси Аполлону. Лавровий вінок і зараз є символом слави й перемоги (слово лауреат означає - увінчаний лаврами).

Знахідка для кентавра
Ми іноді топчемо по незнанню рослини, яким ціни немає. Саме до таких належить золототисячник малий, або зонтичний, із сімейства тирличевих.

Кімнатні кактуси
Кактуси - своєрідні колючі рослини, що пристосувалися до життя в посушливих пустелях, на малородючих плоскогір'ях південних країн, пов'язані з обширного сімейства кактусових. Вони добре ростуть на пісках пустель і напівпустель, на кам'янистих плоскогір'ях між ущелин скель, розжарених палючими променями сонця. В таких умовах ці рослини пристосувалися запасати в стеблі вологу в період дощів для посушливого часу.

Сукуленти в полуничному горщику
Люблю використовувати речі не за призначенням. Це мій улюблений контейнер в цьому році. Сукуленти в полуничному горщику: Використовувані матеріали: Сакуленти в контейнері на Pelageya.

Плющ, або Хедера
Цвіте плющ в культурі рідко, у віці 10-12 років. Квітки непоказні, дрібні, зібрані в зонтикоподібних суцвіття, з неприємним запахом. Після цвітіння утворюються ягоди, дуже отруйні. Тому навіть якщо ваша рослина і набере бутони, залишати їх не варто. Місцезнаходження Плющ - міцне і стійке рослина, при регулярному поливі витримує високі температури.

Хвороби та шкідники орхідеї. Способи боротьби з ними
Поява хвороб чи шкідників - наслідок порушень умов догляду за орхідеєю. Якщо рослина правильно вирощено, якщо добре розвинені коріння і дотримується режим поливу і добрива, то хвороби йому не загрожують. Легко хворіють зніжені високою температурою і харчуванням орхідеї. При недостатньому харчуванні орхідеї утворюють дрібні прирости, швидко завершальні зростання.

Кімнатному очерету потрібна волога
Основною умовою успішного вирощування кімнатного очерету є волога, адже це болотне трав'яниста рослина, яка відноситься до сімейства осокових. Наукова назва - сцірпус, іноді його ще називають ізолепіс, а в народі - зозулині сльози. На вигляд це дуже незвичайне рослина, яку не сплутаєш ні з яким іншим.

Хто такі ногохвостікі
Цих комах називають також вілохвосткі або подури. У деяких видів у нижній частині живота є спеціальна скакальні вилка (звідки і назва вілохвосткі). Ногохвостки харчуються, головним чином, погнилі рослинними залишками і мікроорганізмами. Однак, іноді заміряються також і на ніжні частини рослин. Опис Ногохвостки (Collembola) надзвичайно широко поширені, особливо в помірних широтах, багато їх у тропіках, зустрічаються вони і в Арктиці, і в Антарктиці - усюди, де є хоча б мохи та лишайники.

Кам'яна квітка Ечеверіі
     Ечеверія (Echeveria) - рід сукулентних рослин сімейства Товстолисті. Іноді помилково-ехеверія. Поширені в основному в Мексиці, деякі види - від Техасу і Каліфорнії (США) на півночі до Перу на півдні.

Агава для краси, користі і веселощів
Агава (Agave) - суккулентное рослина з розеткою товстих листів, як правило, по краях листя є колючки. Суккулентними називають рослини з м'ясистим листям, в яких може запасатися волога.


   2012