404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Найкрасивіший
Здається, ніби нічим особливим не виділяється кленове плем'я серед лісових побратимів, але в народі це дерево давно користується любов'ю. Здається, це данина простий, але тим і чарівною його красі. Пам'ятається, не раз ходив я старої кленової алеєю. Клени були як клени.

Чи робиться ландшафтний дизайн лісової ділянки і як облаштувати і зберегти ліс?
Ландшафтний дизайн - це творча діяльність і практичне керівництво, що починаються з розробки ландшафтного проекту і закінчується роботами по благоустрою та озелененню для впровадження ландшафтного проекту в життя.

Квітучий кімнатний очерет - очерет поникнули
На кінцях витончених тонких стебел, спадаючих на всі боки, навесні з'являються крихітні квіткові колоски. Спочатку вони коричневі, потім, коли на них розпустяться квіти, стають білими, і тоді рослина виглядає так, немов його прикрасили крихітними пушинками.

Агротехніка вирощування цвітної капусти
Для отримання хорошого врожаю цвітної капусти величезне значення має правильний вибір місця для посадки. Кольорова капуста воліє вологі і родючі грунти. При нестачі вологи або на бідних грунтах з розсади почнуть формуватися жовті і пухкі маленькі качани, які не придатні для харчування.

Білокрилка ненажерлива
Білокрилка - справжній шкідник рослин. Ці дрібні літаючі комахи трохи схожі на мініатюрних білих метеликів, роєм злітають над потривоженим рослиною.

Тропіки на підвіконні
Райський куточок на будь-якій території, навіть на маленькій кухні можна створити власноруч. Для цього не потрібні значні зусилля. Варто тільки навідатися в магазин і принести звідти кілька горщиків з кактусами, геранями, азаліями .

Аранжування рослин
Створення вишуканої композиції вимагає наявності не тільки художнього смаку, а й певних навичок підбору колірної гамми і судини потрібної форми і розміру. Принципи аранжування Першорядне значення при оформленні букета має колір обраних рослин.

Кислий оксаліс
Рід Оксаліс (Oxalis L.) налічує близько 800 видів рослин сімейства кіслічних, що виростають у Південній Африці, Південній і Центральній Америці, і лише деякі види зустрічаються зрідка в Центральній Європі.

Пальми, різноманітність видів
Як же приємно і корисно жити серед квітів! Без рослин будь-яке приміщення здається сумовитим і неживим. Рослини вносять життя, створюють атмосферу і є чимось більшим, ніж тільки прикрасою кімнати, тому що створюють в приміщенні зовсім інше, абсолютно новий вимір і неземну красу!

Буксус, або Самшит
Самшит (лат. Bіxus ) - рід рослин сімейства самшитових. Це медленнорастущие вічнозелені чагарники і деревця, що виростають до висоти 2-12 м (зрідка - 15 м). Латинська назва роду походить від др.-греч. -  букс, самшит , запозичення з невідомої мови.


   2012