404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Фізаліс - декоративно-смачний паслін
Фізаліс (Physalis, сем. Пасльонові) - це прекрасне рослина, яка не тільки прикрасить собою будь дачну ділянку, але і подарує вам смачні плоди, які можна їсти як у свіжому вигляді, так і робити з них варення. І, звичайно, всі знають, як чарівно виглядають яскраво-помаранчеві коробочки фізалісу в букетах із сухоцвітів.

Біла гнилизна - всюдисуща напасти
Збудник хвороби - гриб c, що має широку спеціалізацію. Він може вражати багато видів рослин. Поширення У Росії та інших країнах СНД S. sclerotiorum зустрічається повсюдно.

Рослини, оповиті таємницею
У лотоса - одного з священних квіток - дуже багато схожого з лататтям. Це ще одна квітка, чиє існування викликає пекучий інтерес у релігійних фанатиків. Нічого незвичайного в ньому немає. За одними даними - родом ця квітка з Північної Африки і відноситься до сімейства крушини.

Місячний календар. Лютий 2010.
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведені лише приблизні рекомендовані і Нерекомендовані роботи . Сприятливі і заборонені для посіву дні. 5-7 лютого - Сприятливі для посіву: петрушка на корінь, селера кореневої.

Порей - овоч цілющий
     Цибуля-порей цілком може змагатися з цибулею ріпчастою . Він менш гострий, ніж ріпка, і до того ж в 2 - 3 рази більше врожайний.

Кактусята з насіння!
Кактуси - безсумнівно прекрасні рослини. Хто не любить кактуси? Кактуси досить легко вирощувати, але їх треба любити, а то нічого не вийде. У вас з'явився кактус.

Божественний мирт
Мірт - дитя Східного Середземномор'я, вічнозелена рослина. Цей гіллястий чагарник досягає двометрової висоти. Темноліственний мирт дуже гарний. У нього щільні, блискучі, довгасті листя з короткими черешками. Якщо листочок мирта розтерти, то ви відчуєте приємний запах. У пору цвітіння мирт покривають дрібні рожеві або білі квіти, які в поєднанні з темно-зеленими полірованими листами виглядають казково.

Панданус - не пальма, але теж зійде
Панданус (Pandanus, сем. Пандановие) - велике декоративно-листяна рослина, що має вигляд помилкової пальми. Листя пандануси витончено зігнуті, мечоподібні, з пільчатим краєм, лінійні, темно-зелені, досягають в довжину 1 м, нагадують листя драцени.

Як продовжити життя трояндам. Догляд за зрізаними трояндами.
Перед тим як троянди поставити у вазу, роблять косий зріз, що дозволяє збільшити поверхню поглинання води стеблом, і розщеплюють кінці стебел. Робити це слід під водою, щоб повітря не проник в провідні судини стебла і не закупорив їх. Підвищити стійкість зрізаних квітів, поліпшити поглинання води і зменшити її випаровування, а також запобігти розвитку гнильних бактерій можна, якщо видалити на 1/3 - 1/2 частина з пагонів шипи і нижнє листя, залишивши над водою 2-3 листків .

Кротон, або феєрверк фарб
Кротон - популярне кімнатна рослина сімейства молочайних. Яскравою рисою всіх представників цього сімейства є наявність молочного соку в стеблах і листках. Звідси й назва - молочайні. Молочний сік допомагає рослині затягувати рани під час яких пошкоджень. Сік утворює спеціальну плівку, яка швидко підсихає і перешкоджає проникненню інфекцій.


   2012