404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Старий знайомий
     Кому з садівників не докучав лопух? Спробуй його вирвати - не у кожного вийде, так міцно сидить він у землі. А можливо, варто залишити на ділянці 1 - 2 рослини - раптом та й стануть в нагоді? Доглядати за ними не треба, самі зростуть, тільки не давати їм обсіменяться - вчасно зірвати головки. Лопух великий Arctium Lappa L, званий також реп'яхом, - велике дворічна рослина з родини айстрових.

Від злих духів, чуми і поганої пам'яті допоможе ...
Розмарин лікарський родом з західної частини Середземномор'я. Культивують його в Італії, Франції, Іспанії, Малої Азії, США (Флорида). Вирощують і на Чорноморському узбережжі Кавказу.

Хлібні гаї
Якщо вже говорити про зв'язок деревних рослин з щоденної їжею людей - хлібом, то не можна не згадати дивну для нас породу дерев з далеких Зондских островів і Океанії.

Липень. Народний календар.
Стародавні римляни назвали липень в честь Юлія Цезаря. Давньоруська назва - липець (в цей час цвітуть липи) . В українському, білоруському та польською мовами липень і зараз називається липнемо, і в литовському - ліспас, тобто місяць липи. Величали ще липня грозовіком (через часті гроз), жарніком, страдником (час збиральних робіт), сенозарііком (в ранні зорі косять луки), серпень (зажинки жита).

Ліхніс - яскраві лампочки
Ліхніс - назва рослини походить від грецького слова «ліхнос», що означає світоч, лампа . В давнину листя одного з видів цього роду застосовувалися як гнотів. А ще коріння ліхніс (зорьки білої, або лихнис альба (lychnis alba) можна вживати для видалення жиру і виведення плям при пранні, митті рук.

Подокарпус - родич ялинки
Ногоплідники (Podocarpus, сем. Ногоплодніковие) - вічнозелене медленнорастущее хвойна рослина. Являє собою дерево або чагарник висотою 0,5 - 2 м. На батьківщині, в тропіках і субтропіках Південної півкулі Землі, ногоплідники досягає 9 - 12 м у висоту.

Шкідники кімнатних декоративних рослин
Багато шкідники кімнатних рослин відносяться до категорій, які будуть наведені нижче. Ця інформація допоможе вам визначити, з ким ви маєте справу, вибрати необхідні заходи боротьби, навіть якщо у вас не виходить відразу розпізнати шкідника. Павутинний кліщ червоний - крихітні членистоногі шкідник, якого можна визначити по наявності його павутини і плям жовтого кольору на листках.

Оксаліс - кислиця
Кислиця звичайна (Oxalis acetosella) - кореневищна рослина, висотою 8-10 см. Листя на довгому черешку нагадують листя конюшини, мають властивість складатися на ніч, у похмуру погоду і при яскравому сонці. Квітки білі, поодинокі, на довгих квітконосах. Цвіте в травні-червні. Кислиця сукулентних (Oxalis succulenta) відрізняється від інших видів чотирискладовими бронзово-зеленими листками і рожевими квітками.

Сингоніум - ніяких турбот
Сингоніум (лат. Syngonium) - рослина сімейства ароїдні. Батьківщина - Центральна і Південна Америка. Сингоніум - швидкозростаюча ліана з красивими стрілоподібним листям, з віком їх форма істотно змінюється, і вони стають лопатевими або глибоко кавалками.

Пеперомия родичка перцю
Пеперомия (Peperomia). Сімейство Переліку, або Перцевим (лат. Piperaceae). Це прямостоячі або кучеряве багаторічні або однорічні трави, чагарники, іноді невеликі деревця. Деякі з них цінні як декоративні і становлять колекції ботанічних садів. Дуже декоративна пеперомія зморщена (Peperomia caperata) з темно-зеленими гофрованими дрібним листям, зростаючими густим пучком.


   2012