404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вибираємо дерева для майбутнього саду
Ви плануєте посадити на ділянці сад, але з обривистих знань не можете скласти собі повну картину? Які дерева вигідніше посадити, а з якими не варто витрачати час? Підхід, звичайно, повинен бути індивідуальний, але основні принципи варто враховувати. Фруктові дерева поділяються на високорослі, середні і карликові.

В хащах півдня жив-був цитрус ...
     Нещодавно побачив в ларечке біля будинку цитрус під назвою мінеола . Зацікавився, купив. Ось він, на фотке на початку запису. Спробував. Смачно. Смак достатньо незвичайний, схоже на мандарин, але трохи інший аромат, інші відтінки. Стало цікаво, що це за фрукт такий, звідки взявся. Пішов гуглити - виявилося, що мінеола (вона ж - «медовий дзвіночок», іноді на цінниках пишуть «маніола», «міннеола») - гібрид танжерина і грейпфрута.

Петров хрест, або Цар-трава
     Якщо ви раптом побачите, як з-під землі стирчать якісь блідо-рожеві лахміття з палець завдовжки, знайте, що вам довелося зустрітися з Петровим хрестом. Хоча, звичайно ж, поміркувати над тим, що це таке, в будь-якому випадку, доведеться. Надто вже рослина незвичайне, не відразу і зрозумієш, що це таке.

Практика вирощування екзотичних рослин в нашому кліматі
Тяга до прекрасного виражена дуже у багатьох людей. В одних це виражається в колекціонуванні шедеврів живопису, в інших - це тяга до скульптур. Але найчарівніше і прекрасне - це вирощування розкішних рослин запаморочливої ?

Дошкуляють хрущ і совка?
На присадибних і дачних ділянках урожай пошкоджують личинки хрущів (східний і західний травневий хрущ) і гусениці декількох видів совок (південна підгризаючих, оклична, совка іпсилон, брудно-бура земляна, совка С-чорна, конюшиновий, помідорна та ін.

Бамбук або шматочок тропіків у Вас вдома!
Бамбуком називають рослини, що відносяться до кількох споріднених ботанічним пологах. Найчастіше як декоративні (в тому числі і кімнатні) рослини розводять види з наступних пологів: власне бамбук (Bambusa), листоколосник (Phyllostachys), многоветочнік (Pleioblastus) і саза (Sasa).

Офиопогон японский, японский ландыш
Офиопогон японский, японский ландыш — Ophiopogon japonicus. Семейство — лилейные. Родина — Япония, Китай. Офиопогон — многолетнее травянистое растение с тонкими, узколинейными, жесткими листьями длиной до 35 см. Встречаются растения с пестрыми листьями. На Черноморском побережье России О.

Ананас будинку
Хочете виростити будинку якесь незвичайне рослина, яка до того ж буде плодоносити? Більшість екзотичних плодоносних рослин краще вирощувати з живців або проводити щеплення. Інакше вирощений з насіння лимон або гранат може зацвісти років через 15.

Догляд за кімнатними рослинами
Досвідчені квітникарі дотримуються певних правил. Одне з них - ставити рослини горщиків на найсвітліше місце, так як для їх нормального розвитку, пишного цвітіння необхідні достатня освітленість і тривалість світлового дня. Однак, більшості рослин навесні і влітку не життя на жаркому південному вікні, полуденну припеке їм протипоказаний, зате особливо сприятливо ранкове ї вечірнє сонце.

Пеларгонія - витончений журавлик
Пеларгонія - рід рослин з сімейства геранієвих, представлений багатьма досить різноманітними видами, придатними для вирощування в саду, в альпінарії. Родова назва рослин являє собою латинізований варіант від грецького слова «журавель», дане за подібність довгою насіннєвий коробочки з дзьобом журавля.


   2012