404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Тропічний брат осоки
Розмова піде про представників роду циперус (Cyperus) з сімейства осокові (Сурегасеае). Він налічує дколо 600 видів рослин, широко поширених в болотистих місцях і водоймах у тропіках, субтропіках і помірній зоні. Ми ж торкнемося лише тих, які можна вирощувати в кімнатах.

Хлібні гаї
Якщо вже говорити про зв'язок деревних рослин з щоденної їжею людей - хлібом, то не можна не згадати дивну для нас породу дерев з далеких Зондских островів і Океанії.

Жаба - що ми про неї знаємо
     Жаби, жаби і тритони зазвичай симпатій у людини не викликають. Цих холодних слизьких земноводних, або амфібій, нерідко знищують тільки через неприязне ставлення до них, не підозрюючи, що вони, живучи в саду, приносять користь. Дорослі земноводні харчуються різними безхребетними тваринами, винищуючи часто тих, до яких птиці і близько не підходять - яскраво і контрастно забарвлених, з різким або неприємним запахом.

Бджола - союзник дачника
Альберт Ейнштейн якось сказав, що якщо зникнуть бджоли, людство не проживе і чотирьох років. В цілому вірно. Прожити-то проживе, але смаки свої поміняє точно. Адже скорочення бджіл у світовому масштабі призведе до скорочення виробництва багатьох сільськогосподарських продуктів та різкого зростання цін. У природі склалося так, що без участі бджіл та інших комах неможливо запилення більшості плодово-ягідних, овочевих та інших культур.

Вибираємо цитрусові
Щоб вибрати до святкового столу найякісніші цитрусові, по-перше, потрібно дізнатися погоду в тій країні звідки їх завезли. Адже насправді, смак, якість цитрусових залежать від погоди в період їх дозрівання.

Декоративні луки
У більшості людей слово «лук» асоціюється зі звичайним ріпчастою. А тим часом до ботанічного роду цибуля (Allium L.) відносяться близько 600 видів рослин, серед яких чимало вельми декоративних .

Ботаніки вивели сорт чорних кольорів
Британські садівники отримають можливість придбати петунії з чорними квітами, які були виведені місцевими ботаніками. Як пише The Daily Mail, незвичайні рослини надійдуть у продаж навесні 2011 року. Очікується, що чорні петунії будуть продаватися за ціною два-три фунти за одну рослину (2,6 - 3,5 євро).

Дощові черв'яки - невидимі орачі
Вже давно доведено, що дощовим черв'якам і грунтовій мікрофлорі належить головна роль у розкладанні органічних речовин, що потрапили в грунт, в збагаченні її гумусом і всіма іншими елементами живлення рослин, що піднімаються з глибинних шарів землі кореневою системою. Ці тварини є головними поліпшувачами грунту, і функція їх ніким і нічим не може бути компенсована повністю.

Ірис - «чудо зі Сходу»
Ірис, або ірис - багаторічна рослина, яка вважається дуже популярним серед квітникарів. За красою квітки і витонченості ірис цілком може змагатися з багатьма іншими рослинами.

Гвоздика - квітка Зевса
Гвоздика є одним з улюблених рослин в різних країнах з давніх часів. Квітками гвоздики люди лікувалися від хвороб, червоні квітки гвоздики тримали в будинку і брали з собою в дорогу для захисту від нещасть. Згідно давньогрецької легенди, червона гвоздика була колись часткою людини . Назва гвоздики «діантус» (Dianthus) перекладається з грецької мови як «квітка богів». У різних народів гвоздика вважається символом добра і справедливості, постійності і вірності.


   2012