404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Борошниста роса чи біла напасти
На жаль, багатьом садівникам хороша відома ця хвороба рослин. Вона зустрічається не тільки на садових деревах і чагарниках, але і на овочевих культурах (огірках, кабачках, патисон), а також на багатьох кольорах.

Забутий аромат туберози
Мода на квіти примхлива й мінлива, вона часто ходить по колу. У XIX столітті туберози були улюблені і популярні. Зараз інтерес до цих призабутим квітам знову повертається. Тубероза, або поліантес клубненосний (Polyanthes tuberosa), із сімейства амарилісових походить з Центральної Америки. Рослина теплолюбива, у відкритому грунті зимує тільки на півдні.

Похвальне слово скарабеєві
У Чарльза Дарвіна є цікаве зауваження: «Плуг належить до найдавніших і мають найбільше значення винаходів людини, але ще задовго до його винаходу грунт правильно оброблялася хробаками». А такі трудівники, як гнойові жуки?! Так, ті самі: які котять перед собою кульки, з великим інтересом спостерігав я за їх «роботою» в Африці.

Захист рослин від вимерзання
Настала осінь, - час, коли варто замислитися про те, як ваші рослини будуть зимувати. Особливо це важливо в тих регіонах, де ранні заморозки і сніг випадає пізно, залишаючи землю голою.

Жоржина садова - різнобарв'я осіннього дня
Жоржина садова (Dahlia variabilis). Сем. айстрові - Asteraceae. Походить з Мексики. У рослини зберігається підземна частина стебла з клубневидне коріння. Надземна частина щорічно відмирає.

Операція «Кріт»
Присутність крота в городі або в саду має подвійне значення. Багато схильні думати про те, що вони приносить користь, однак, незважаючи на це, кроти, безумовно, є шкідниками , вони здатні погубити рослини, а потворні горбики землі псують вид саду.

Крупка
Крупка, або Драбів - рослина, широко поширене в холодній зоні Північної півкулі, особливо в гірському поясі. У нас його виростає більше 90 видів. Це дрібні, здебільшого розеткові рослини, що утворюють щільні або пухкі дернівник висотою 5-7 см з зимуючими листям.

Мальва - однорічна королева
Квітки і листя лісової мальви багаті слизом, у зв'язку з чим, здавна застосовувалися у вигляді настою як обволікаючий і протизапальний засіб.

Що таке газонні бур'яни і як з ними боротися
Як би ретельно Ви не проводили підготовку грунту для посадки газонної трави, Вам все-одно не уникнути появи бур'янів, які будуть псувати весь газон на садовій ділянці.

Захист рослин від вимерзання
Настала осінь, - час, коли варто замислитися про те, як ваші рослини будуть зимувати. Особливо це важливо в тих регіонах, де ранні заморозки і сніг випадає пізно, залишаючи землю голою.


   2012