404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Велике сімейство Бальзамінова
У народі цю рослину називають просто «вогник». Можливо, за яскравість квіток. Ботанічний ж його назва - бальзамін з сімейства Бальзамінова. Існують як садові, так і кімнатні форми.

Передпосадковий підготовка насіння
Недосвідчені городники часто відкладають придбання насіння на весну. Але до посівної попит на них різко зростає і можна залишитися без потрібних насіння. Деякі ж городники роблять закупівлі про запас і у великій кількості. Між тим, для невеликого городу насіння потрібно небагато. Наприклад, щоб засіяти ділянку 10 м 2 достатньо мати 2,5-3 г насіння ріпи або салату листового, 5-6 г моркви, 6-8 г огірка.

Купуємо рослини правильно
Слід мати на увазі, що продаються в магазинах рослини відчувають стрес. Це пов'язано з тим, що кімнатні рослини, призначені для продажу, вирощуються в спеціально обладнаних теплицях, в яких постійно підтримується висока вологість, необхідна освітленість і температура. Продавці кімнатних рослин докладають всіх зусиль, що б правильно провести доставку і рослина добре виглядало, проте воно все одно буде перебувати в стресовому стані.

Айва і трохи про сорти
Айва відноситься до зерняткових плодових культур. Дерева нижче, ніж у яблуні та груші, цвітуть поодинокими квітками. Плоди садової айви великі, містять від 10 до 70 насіння. Айву розмножують живцями, щепленням, кореневими нащадками, іноді насінням. Вік плодоношення айви - 3 - 4 роки. Вона відноситься до дуже вологолюбні культурам.

Кротон, - багатство фарб
Багатство забарвлень Кодиеум, або кротона, вражає уяву. Немов вся палітра осіннього лісу зібралася на його листі. Серед квітникарів побутують різні думки на його рахунок. Одні вважають це рослина невибагливим, більшість же, навпаки, називають капризулі, з яким складно подружитися. Ось кілька рекомендацій, без виконання яких не вийде приручити цю рослину. У холодну пору року потрібно стежити за тим, щоб «ноги» кротона не мерзли, так як переохолодження земляної грудки, особливо в поєднанні з рясним поливом, може привести до загнивання коренів і загибелі рослини.

Примула - золотий ключик
Примули називають також первоцвітом, оскільки з'являються вони навесні в числі перших квітів. В народі їх називають ще «баранчики» - молоді листочки, хвилясті і опушені, схожі на спинки ягнят; «ключиками» - квітки зібрані в суцвіття, що нагадують зв'язку ключів.

Боже дерево
БОЖЕ ДЕРЕВО Ще будучи незнайомим з цією рослиною на власні очі, мене притягувало до нього як магнітом - заворожувало назву «Боже дерево». «Чому дерево і чому Боже?» Думав я, в той час як по заочному знайомству з літератури мені було відомо, що в народі так називається один з видів полину - полин лікувальна (Artemisia abrotanum).

Капській конвалія - ??Фрезія
Витончені ароматні трубчасті квітки фрезії, пофарбовані в ніжні пастельні тони, збудовані в рядок на тонкому міцному квітконосі заввишки до 40-50 см. Ці оригінальні суцвіття відтіняються ремневідние довгими (до 20 см) зеленими листками.

Ромашка або не ромашка? Частина-1
Ромашка або не ромашка? Частина-1 Ромашка або не ромашка? Частина-2 Всі ми з дитинства любимо ромашки - радіємо, дивлячись на них на лузі, на узліссі, в саду, плетемо з них вінки. Почувши слово «ромашка», більшість з нас уявляє собі квітка з жовтою серединкою і віночком вузьких білих пелюсток. Але ботаніки називають цю квітку ромену ( Leucanthemum ), або поповник ( Chrysanthemum ).

Екзотичні цибулинні: Лікоріс
Лікоріси - це чудові по своїй красі і витонченості багаторічники, зовні дещо нагадують лілії. Належать ці рослини до сімейства амарилісових. Рід Лікоріс немногочислен і налічує всього 6 видів. Всі представники роду виростають в Китаї та Японії.


   2012