404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Конкурс: Вирощування гейхери з насіння
і це - 27 лютого.

Весна прийшла. Пролісок.
Навесні з першими сонячними променями пробивається з-під снігу ніжна квітка. Квітка, який дарує радість і надію, квітка який говорить нам: «весна прийшла».

Детальніше про часник
Здавна в Німеччині вважали, що часник наділений чудодійною силою. Проти чаклунів їм натирали підошви і груди в області серця. В Угорщині головки часнику клали під матраци новонароджених, щоб сильним запахом відлякати нечисту силу. Деякі народи носили часник на шиї на ниточці для профілактики захворювань. У народній медицині ним лікують рани і виразки, а вдихання парів ефективно при туберкульозі, простудних захворюваннях.

Жоржина садова - різнобарв'я осіннього дня
Жоржина садова (Dahlia variabilis). Сем. айстрові - Asteraceae. Походить з Мексики. У рослини зберігається підземна частина стебла з клубневидне коріння. Надземна частина щорічно відмирає.

Місячний календар. Серпень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведено лише приблизні рекомендовані і Нерекомендуемие роботи .

Трава - папоротень
« Є трава чорна напороти, росте в лісах, біля боліт, в мокрих місцях у лугах, зростанням в аршин і вище стебло, а на стеблі маленькі листочки, і з іспод великі аркуші. А цвіте вона напередодні Іванова дня, опівночі .

Рецепт від Гете
Арніка? А що це таке? Ось, мабуть, звичайна реакція на назву цієї рослини. А між тим арніка унікальна за широтою лікувальної дії.

Гортензія - «квітка - життя»
Гортензії являють собою дивовижні за красою та розмаїттям чагарники. У садівництві гортензії цінуються за різноманітність форм суцвіть, велику палітру кольорів, великі фігурні листя, цікаву кору, а також за невибагливість і рясне цвітіння.

Що робити з Мокрецов?
Ця рослина зустрічається в городах, садах, на забур'янених територіях, біля будинків. З кожної насіння воно утворює тонкі пагони, які розповзаються на всі боки і вкорінюються, через два тижні з'являються квіти, ще через дві - тисячі насіння, розсипаються навколо і швидко проростають. І так протягом усього року.

Ботаніки вивели сорт чорних кольорів
Британські садівники отримають можливість придбати петунії з чорними квітами, які були виведені місцевими ботаніками. Як пише The Daily Mail, незвичайні рослини надійдуть у продаж навесні 2011 року. Очікується, що чорні петунії будуть продаватися за ціною два-три фунти за одну рослину (2,6 - 3,5 євро).


   2012