404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Методи захисту рослин від листових мінерів
Шкода, завдана листю рослин, буває викликаний міновані мухами і молямі. Самки шкідників озброєні хоботком, яким вони проколюють тканини рослин, щоб висмоктати їжу або відкласти яйця. Самі шкідники - це жовтувато-білі або коричневі личинки довжиною 2-3 мм. Ці личинки в перебігу декількох днів вигризають у листках типові міновані ходи, а потім вони заляльковуються всередині листя або на їх поверхні.

Омела з сімейства Ремнецветніковие
Представники цього сімейства - чагарники з шкірястими зеленими і лускоподібний листям, що мешкають на деревах або чагарниках, вони являють собою стеблових напівпаразитів. У СНД стеблові паразити сімейства ремнецветніковие представлені 3 родами: омела ( Viscum ), Розумовський ( Razuomofskya ) і ремнецветнік ( Loranthus ).

Каллізія запашна, або Золотий Ус
     Ботанічна назва популярного в народі золотого вуса - каллізія запашна. Відноситься вона до сімейства коммелінових ( Commelinaceae ) . У роді каллізія 12 видів, що ростуть у тропіках Центральної і Південної Америки та Мексики. Але в культурі найбільш відомий лише один вид - каллізія запашна (Callisia fragrans).

Ананас будинку
Хочете виростити будинку якесь незвичайне рослина, яка до того ж буде плодоносити? Більшість екзотичних плодоносних рослин краще вирощувати з живців або проводити щеплення. Інакше вирощений з насіння лимон або гранат може зацвісти років через 15.

Коллемболи: шкода і користь
У нас в теплиці завелися маленькі білі черв'ячки довжиною до міліметра. На перший погляд здається, що все грядки посипані манною крупою. Як тільки не намагалися ми від них позбутися!

Хто такі ногохвостікі
Цих комах називають також вілохвосткі або подури. У деяких видів у нижній частині живота є спеціальна скакальні вилка (звідки і назва вілохвосткі). Ногохвостки харчуються, головним чином, згнилі рослинними залишками і мікроорганізмами.

Місячний календар. Травень 2010
Загальну інформацію про фази місяця ви зможете знайти в січневій статті . Нагадуємо, що в календарі наведені лише приблизні рекомендовані і Нерекомендовані роботи . Даний календар вказує терміни за московським часом, тому їх треба зіставляти з місцевим часом. Місячний календарі викликають чимало суперечок, тому ми радимо в першу чергу дотримуватися рекомендованих наукою і вивірені практикою терміни проведення робіт з урахуванням погоди, стану грунту, розташування ділянки.

Гортензія, або Японська троянда
В Японії існує село під назвою Гортензія (префектура Канагава), відома серед туристів як свого роду ботанічний сад, де ростуть понад п'ять тисяч кущів гортензії або Японської троянди. Саме під цим ім'ям вона відома в країні Висхідного Сонця. Чай з гортензії п'ють всі служителі храмів буддистів, готують його по святах у великих кількостях і пригощають всіх приходять в храм.

Розмноження декоративних рослин насінням
Як часом приємно похвалитися перед друзями, що зелений вихованець був вирощений вами власноруч з насіння. Але необхідно врахувати, що окремі види багаторічних декоративних квітів дуже примхливі, а нащадки гібридів не завжди будуть такі ж прекрасні. Однорічні декоративні рослини виростити з насіння набагато легше, невдачі з ними трапляються рідко.

Осіння пісня хризантем
Яка принадність ці хризантеми: осінь, а вони цвітуть, як ні в чому не бувало, та так життєрадісно! Жовті, помаранчеві, білі, рожеві, до самих морозів сяють вони у квітниках. Хризантеми посухостійкі і не бояться осінніх заморозків. Цвітуть майже два місяці. Бутони розпускаються навіть після тимчасового зниження температури до мінус 7 °.


   2012